Ahmet Ümit sizce nasıl bir yazar?

Ahmet ümit in herhangi bir kitabını okumak istiyorum. Konu olarak ne hakkında yazıyor acaba? Ve de bana önerebileceğiniz bir kitap var mı?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Beyoğlu rapsodisi diye kitabı vardı pek begenmedim ben büyük ustaları tercih ediyorum daha fazla misal okumadıysan eğer iskender palanın "OD" adlı kitabını okuyabilirsin yunus emreyi anlatır şiirler harikadır tabi eğer daha farklı kitap diyorsan yabancı yazarlardan popüler olan Khaled Hosseini nin "Uçurtma Avcısı" isimli kitabını tavsiye ederim

1|0
    0|0
    • İskender pala okumaya çekiniyorum açıkçası sıkılırım diye. Uçurtgma avcısını bende okudum bu ara. Harika bir kitap çok etkilenmiştim bitirdiğimde. Ayrıca onun filmi de var. Rica etsem bana başka bir kitap önerir misin? Uçurma avcısı tadında

• İskender paladan neden çekiniyorsun ki bence ve birçok arkadaşıma göre OD çok iyi bir kitap ama senin sürekli aynı tarz kitapları okuman bence iyi değil neyse konuya dönelim okudun mu bilmiyorum yine ucurtma avcisinin yazarindan bin muhtesem gunes onuda okuduysan ayni yazarin ve daglar yankilandi kitabi var bana sorarsan biraz psikoji felsefe vede tasavvuf tarzı kitaplarda okumanı tavsiye ederim.

• Bin muhtelem güneşi okumamıştım. Okurum. İskender Pala anlamam diye okumuyorum.

• sis ve geceyi okudum ben sadece, güzel ve akıcı ama çok güzel değil sonu beni tatmin etmedi ama cep kitabı zaten çerez olarak okunur ayrıca ağlatacak kadar duygulandırabiliyor da

1|0
    0|0
  • polisiye romanlar yazıyor sultanı öldürmek adlı kitabını tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • kominist

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Harika, polisiye yazıyor

1|0
    0|0
  • Şu an elveda guzel vatanım okuyorum guzel sanki tarih felan

1|0
    0|0
    • Hmm tarihse güzeldir o zaman ben tarihi severim.

• Hiç okumadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...