Silah mı, yoksa cesaret mi?

savaşta silah mı yoksa cesaret mi önemli sizce hangisi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• cesaret önemli çanakkalede cesaret kazanmıştı, bir insan cesursa savaşa kendi isteğiyle katılır savaşmak için istekli olduğunda başarılı olur, cesaret stres altında sağlıklı düşünebilmeyi sağlar ama korkak bir insan dehşete kapıldığında her çıtırtıya ateş edip mermilerini bitirir ve o cesur insanda bıçakla gelip onu halleder

0|1
    0|0
    • Silahın bitince düşmana mağlup olursun kardeşim. Silahı olmayan silah karşısında ya teslim olur ya da cesaret gösterip saldırarak ya ölür, ya da köle olur.

Kızlar Ne Diyor 3

• İnanç daha önemli.

0|0
    0|0
  • Silah kullanamakda cesaret ister, cesaret dıyorum.

0|0
    0|0
  • silah tutan adam cesaretlidir zatn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• silahın çoğu zaman cesaret verdiğini gördüm ama cesaret elinde bir silah var etmiyorum

birde şu açıdan bakarsak insan kendinde olmayanı ister savaşta saldırmak için birşeyler yapmak için özel bir yeteneğe ihtiyacın yok normal olman yeterli o psikolojide cesaret seni bulacaktır ama silah kendiliğinden gelmeyecek uzun lafın kısası silah

0|1
    0|0
  • hiç cesareti olmayan insan bir aslanı bile dürbünlü tüfekle indirebiliyo.silah her zaman önemli cesaret akıl ile birleşmiyosa boştur.

0|1
    0|0
  • ıkısınınde gereksız kullanımı fazlası olume sebep olur..

0|1
    0|0
  • Cüneyt Abiden Biliyorum Cesaret Adam Kütükle Ordu Deviriyo

0|1
    0|0
  • silah daha önemli. Çünkü Silah İcat oldu mertlik bozuldu.

0|0
    0|0
  • silahın varsa cesaret cesaretin varsa silah önemli.

0|0
    0|0
  • cesaret

0|0
    0|0
  • sılah onemli

0|0
    0|0
  • Cesareti olmayan silahı kullanamaz

0|0
    0|0
    • Asıl cesareti olmayan silaha sarılır, kendini korumak için. Bıçak fırlatır, silah varsa çeker. Bileğine güvenmeyen cesareti olmayanlar silahı icat etti zaten.

• Cesaret olmadan silah bir b.ka yaramaz

0|0
    0|0
  • savaşta silah

0|0
    0|0
Yükleniyor...