Ne tür kitaplar okuyorsunuz ve neden?

ne tür kitaplar okuyorsunuz ve neden ? bu konuda paylaşımlarınızı alabilir miyiz

0|0
13|11

En İyi Kız Görüşü

• genelde yabancı roman okurum ing gelişsin diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Roman okurum genelde aşk kitapları ve tarihlerin içinde yaşamış bazı hikayeler okuyorum. Çok ilgimi çeker okurken kendimi unuturum dalarim.

0|0
    0|0
  • Kitap tercihimin turunu belirtsem de sevep belirtmem cok zor. Bilgi edinmek icin arastirma turunde okurum evet bu bir neden olabilir. Bunun disinda kitaplara yaklasimim gonul iliskisi ile paralel ozellikler gosteriyor. Kitabi nereden duymussam duyayim ya da nerede karsima cikmis olursa olsun, ilk bakista hosuma gitmediyse pek yanasmiyorum.Onyargilar bazen iyidir.. Pek cogunda hakli da ciktim..kitaplar konusunda yani

0|0
    0|0
  • Grange severim. bayılırım. gerilim yani genel olarak hoşuma gider. onun dışında teorik kitaplar okuyorum.

0|1
    0|0
  • yeraltı edebiyatı okuyorum şu sıralar.kendime yakın bulduğum bir tarz.

0|1
    0|0
  • tasavvuf,mizah,macera

0|2
    0|0
  • her tür okumaya çalışıyorum ama genelde roman kişisel gelişim tarih okumayı seviyorum

0|0
    0|0
  • Polisiye macera kitaplarını severim sonu nasıl olucak diye heyecanlanır , tahmin yürütürüm.

0|0
    0|0
  • edebiyatçıların verdiği kitaplar dışında okumam okursam da korku ve macera romanları okurum.

0|0
    0|0
  • Polisiye-gerilim okurum genelde cok ilgimi cekiyor konulari gizemli, surukleyici :D

0|0
    0|0
  • polisiye gerilim fantastik sıkıcı hayatımı renklendiriyorum:)

0|0
    0|0
  • okumak sevmiyorum

0|0
    0|1
  • Psikolojik,polisiye,siyasi,sebebi seni hiç ilgilendirmez.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• siyaset, tarih,biraz felsefe ve siyaset,düşünce ve araştırma.. her biriin ayrı nedeni var, tarihi-roman okumaya,felsefeyi aşk meşk okumaya tercih ediyorum.. kişiliğimi yansıtan nefret olgunusu vurgulayan şeyler okudum, sonra onlar düşüncellerimişekillendirdi. garip bir bütün olduk yani

0|0
    0|0
  • Yer üstü edebiyatı okuyorum

tarzıma uygun olduğu için :)

0|0
    0|0
  • mitoloji ve tarih okumayı severim mitoloji dinler tarihini araştırdığım için araştırmama destektir...

0|0
    0|0
  • 3 silahşörlerden sonra kitap okumadım zirvede bıraktım.

0|0
    0|0
  • mizah, diğerleri sıkıyo

0|0
    0|0
  • Tarihi ve siyasi kitapları tercih ediyorum bu sıralar. Öğrenilmesi gereken çok şey olduğu için.

0|0
    0|0
  • Özel bir çeşit yok. Hemen her konudaki kitapları yazarın üslübu sıkıcı değilse okurum.

0|0
    0|0
  • Eğitim kitapları. :(

0|0
    0|0
  • cin aliye ihanet etmedim asla

0|0
    0|0
  • Edebi kitaplar daha konusal zevkli oluyorlar bir nevi hayal dünyasını açıyor insanın.

0|0
    0|0
  • Kitap okumuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...