Insanları nasıl tanırız?

kültüllü agır baslı efendı ınsanları nasıl tanırız.. veya kötu ınsanları nasıl tanırız sızın bakıs acınız nasıl?

1|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

• iyi insanin ici disina vuruyo ztn o nur disina yansiyo...ama kotu insana cozmek brz zmn alabiliyor.hele ikiyuzlu biriyse :))

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• 5 dakikada tanırsın onları. sadece konuşman yeterli. argo konuşan, sürekli küfür eden, kasan kişi ayının tekidir.

1|0
    0|0
  • davranışlarına hareketlerine bakmalısın. şimdi diceksin bana karşı çok iyi davranırsa die. arkadaşıyla konuşmalarına bakıcaksın.ya da yemek yediğiniz bir yerde garsona davranmasına. şeytan ayrıntıda gizlidir :)

1|0
    0|0
  • karşılrına kritik bir şey çıkartark. o anki tepkileri ele verir

1|0
    0|0
  • kime iyi desem iki gün yaşıyoo

0|0
    0|0
  • zamanla elde edeceğin tecrübeyle :::::

0|0
    0|0
  • Belli bir noktaya kadar davranışlarından, konuşmalarından önfikir oluşabilir. Birlikte yaşamadıktan sonra bir insanı tanımak zordur.

0|0
    0|0
  • komplike konulu bir sohbete gir, ya da rastgele bir konu aç. kültürlü bir insan genel olarak bilmediği şeyde durmayı bilir, saçma sapan şeyler uydurmaz :)

0|0
    0|0
  • Kavun gibi kokluyorum.

0|0
    0|0
  • Alninin ortayi icerie basik olur. Oyle diyolaa... Konusmadan boyle anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bakış açım normal.

0|0
    0|0
  • tipten anlaşılıo olmassa muhhabete girdiğinde ortaya çıkıo zatn

0|0
    0|0
  • Rakı masasında tanırsın insanları.

0|0
    0|0
  • zamanla

,

0|0
    0|0
  • tek kelime oturup kalktığı adamlar nasılsa oda öyledir ama dikkat arada sırada konuştuğu değil oturup kalktığı

0|0
    0|0
  • damarına basmadan hiçkimseni gerçek yüzünü göremezsiniz bence

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tanıyamassın ..

0|0
    0|0
  • Ağırbaşlı, iyi ve efendi bir insanı zaten çok kolay davranışlarından, konuşmalarından anlayabiliriz.. Ama kötü insan o kadar iki farklı konuma girer ki bunu anlamak için biraz zaman gerekir zaten elbet bir gün kendini belli eder..

0|0
    0|0
  • Agir basli durusuyla belli olur da kotuyu bilemedim.

1|0
    0|0
  • tanıyamazssınki

0|0
    0|0
Yükleniyor...