En son ne öğrendiniz?

büyük klitorisin uzun penisle aynı öneme sahip olduğunu öğrendim.
ya sen?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ogrendigin seyden ne kastedildigini anlamadim ama klitoris ve penis ucu embriyolojik koken olarak birbirinin muadili..

0|0
    0|0
    • alınan zevk kadın açısından klitoriste gelişiyor. erkeke açısından bilmediğim için bişey diyemicem. son zamanlarda böyle bir sonuca ulaşılmış. herkeste sadece bir tane olan bir organı test edemiceğimize göre dıştan gelen bilgi önemli bence.

• bence bu teknolojinin de getirisi. kolaylıklar kullanmaya engel oluyor. avantajı var evet ama biz kolaylık için kullanıyoruz her şeyi. ev eşyalarını kullan bütün vaktini bunlarla harcama hızlıca bitir kendine zaman kalsın. evet. ama ne için zaman? her gün aynı şarkıları dinleyip aynı muhabbetleri yapmak için bir kaç tane daha film izlemek için mi. filmi bile yüzeysel izliyoruz. o yüzden basit hikayeler çok tutuyor. insanlar senaryoyu anlatıyor. insanlar hep anlatıyor. satır aralarında milyonlarca şeyi görmeden bakıyorlar. ben çok mu iyiyim. hayır. eksiğim ama en azından çürümüşlüğümü biliyorum

• Teknolojik gelismelerin sadece isimize gelen kismini kullaniyoruz. Google denilen tarihi bulusu bile %90 imiz alisveris ve gereksiz seyler icin kullaniyoruz. Bilgiye yonelik icat edilmis bir bulus bile bu hale gelmis durumda. Bunlar sadece basit birer ornek. Saymakla da bitmez maalesef...

• su anda yeni birsey ogrendim.. insanlar beyinlerini zihinlerini ne kadar gereksiz bilgilerle dolduruyor

0|0
    0|0
  • Aman nekaa önemli.

0|1
    0|0
    • önemlisini sen söyle. bişey öğrendiysen tabi

• onu tesadüfen bir yerde okudum. hocamın branşı değil. ticaret hukukçusuydu. ama bu konuda bilgili biri olsaydı sorardım.

• www.kizlarsoruyor.com/.../a25566-evlenmek-nedir-biliyor-musunuz
      Oku bak burda işe yarar.. Kalemimden duygu düşünce ve hayat tecrübemden gördüğüm gçzlemlediğim burda çok şey öğreneceksin. Oku dön bana..

• çok önemli bir konuyu öğrenmişin :) tebriklerrr

0|0
    0|0
  • ? Ben anlamadı sen ne diyor :)

0|0
    0|0
    • büyüyünce anlarsın

• gece 3 'ten sonra büyüyorum evet imalarında boğulacaksın

• Gece 3 gerek yok ki ben her an buyuyebiliyorum :D

• iyi yapmışsın aferin

0|0
    0|0
  • Aaa öylemiymiş

0|0
    0|0
  • kültür sanatla ne alaka :)

0|0
    0|0
  • Boş işler

0|0
    0|0
    • dolusunu sana sordum.

• genelleme üzerinden bana yüklendin. ben de senin üzeirnden genele yüklendim.

• Tam yrmeliksin cicim.

• Şimdi sen bunu söyleyince ben de senin gibi bu bilgiden mutlu oldum :)

0|0
    0|0
  • İnsan ve ilişki seçiminde botuya kiloya görünüşe önem veren insanların zeka seviyesinin düşük ve eğitilemeyecek kadar kör olduğunu öğrendim. ha bir de hiçbir zaman mutlu olamadıklarını
    (dip not: büyük klitoris ile büyük penisi kıyaslamak gerçekten komikti)

0|0
    0|0
    • ben yampadım. keşfettim demedim farkettiysen. herkes neden bu kadar agresif?

• senin gibi yorumu bilgi sayan biriyle tartışma ortamı aramam nasıl bir körlük peki?

• son yazdıkların ne kadar anlamsız alakadarsız farkında mısın? herneyse görünen o ki seninle iletişim karanlık. hoşça kal

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...