Kitap okuma yeni başladım

merhaba arkadaşlar

kitap okumaya yeni başladım sizce önce hangi kitaplardan başlasam fazla sıkmayan kitap tavsiyeniz var mı

teşekkür ederim

Güncellemeler:
ilginiz için tekrar teşekkür ederim

tarih ve polisiye türü kitaplardan hoşlanıyorum sürükleyici olursa sıkılmadan okurum

0|0
107

En İyi Kız Görüşü

• Cin Ali,Akıllı Pireler falan öyle başla.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 9

• polisiye oku; aşk falan olsun içinde. ateşle oynayan kız serisi var; tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • polisiye macera romanları okuyabilirsin bestseller genelde bu tür konuludur ama kof kitaplardır hiç bir şey katmaz sana.. ne okuyacağını bilmem ama ne okumaman gerektiğini söyleyebilirim klasik kitaplar ağır gelebilir özellikle rus edebiyatı ama insana en çok geliştirende bence üstün kurgusuyla bu tür kitaplardır.. hush hush serisi iyidir mesela çok beğeniliyo ondan başla :)

0|0
    0|0
  • Hangi türlerden hoşlanıyorsan(aşk,dedektif,polisiye,tarihi,fantastik,psikolojik,güncel) kesinlikle onlardan başlamalısın aksi taktirde sıkılırsın kitap okuma hayatın başlamadan biter.

0|0
    0|0
  • agatha christie tess cresson kitaplarınu okumalısın mutlaka :)

0|0
    0|0
  • sah sultani okuyorum super.surukleyici tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • ne tür kitaplar seviyorsunuz bilmiyorum ama ayşe kulinin kitaplarını önerebilirim :)

0|0
    0|0
  • "john verdon aklından bir sayı tut" kesinlikle bu

0|0
    0|0
  • askın kapısmak kadınlar sagdan erkekler soldan sıkmıcak bır kıtap ve cok komık :)

0|0
    0|0
  • aşka inanan biriysen canan tan kitaplarından başla ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Knut Hamsun

Albert Camus

Dostoyevski

Maksim Gorki

Bunlardan başla . Bakış açını geliştirir. Daha sonra dön tarihe tarih oku. Okudukça açılırsın sonrada en önemli konudur siyasi, siyasi kitaplar oku.

0|0
    0|0
  • klasiklerden başlamalısın bence ve öncelikle jack london martin edeni okumanı tavsiye ederim pişman olmazsın...

0|0
    0|0
  • Ne tür bir kitapla başladın ? İnce bir kaç romanla başlayabilirsin bence :) Ne tarz sevdiğini söylesen daha çok yardımcı olurdum :) Çocuk edebiyatı,dünya klasikleri veya Kültür-Sanat da öneririm :) Biraz oku sonra daha sert reçetelerim var.

0|0
    0|0
  • sürükleyici birşeyler okuman iyi olur o zaman. polisiye tarzı vb

1|0
    0|0
  • osmancık, devlet ana, türk mektupları,100 fırça daRBESİ.

0|0
    0|0
  • Ömer seyfettin seçme hikayeler oku

0|0
    0|0
  • Viktor Hugo Sefiller oku

0|0
    0|0
Yükleniyor...