Sapyoseksüelin ne olduğunu bilen var mı?

Zeka ve akıl zaafı olan kişi demekmiş.

bende böyle birimiyim bilmiyorum tam ama tipten öte mantığına zekasına bakan biriyim yakışıklı olmasına gerek yok gözüme hitap etsin yeterli. birde zekasını beğenmem konuşmasını beğenmem yeterliymiş bu kelimenin anlamını öğrenince bende öyle olduğumu düşünmeye başladım :D

1|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende sapyoseksüel olduğumu düşünüyorum zaten entelektüel olaya çalışan da biriyim birbirlerini tamamlarlar gibime geliyor sapyoseksüelite+entelektüelite=Ben :D

0|0
    0|0
    • ahahah bencede peki entektüel olmaya nasıl çalışıyorsun yani neler yaparak?

• Kendinden emin olan insanlar başarıya mahkumdurlar azmin devamlı olur umarım :)

• teşekkür ederim seninde :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Evit sapyoseksuelim :D

1|0
    0|0
  • inşallah öyledir ne diyim.. :) mesela benim gibi biri veya ben fark etmez, çıkıp karşına konuşsak koşa koşa kaçarsın :) her kız tipe önem verir bence ve bu tipe bakmam zeki olsun konuşması iyi olsun sözleri kocaman bir yalandan ibaret

0|0
    0|0
    • orda zaten gözüme hitap etmesi önemli dedim ayrıca tipsiz dediğimiz insan yüzüne bakılmayacak kadar suratı olması gerekir ki o insana tipsiz diyelim , önceden hoslandığım biri olmuştu etrafımdaki hiçbir kız arkadaşım bana yakıştırmıyordu o kişinin tipini beğenmediğini söylerdi ama ben beğenirdim. yakışıklı olması yeterli olmadığını söylüyorum ben

• anladım ama umarım böyle devam edersin :) senin gibi düşünenlerin hala var oluşu güzel

• Dediğin gibi fiziksel özelliklerdense zekayı çekici bulan kişi anlamına geliyor

0|0
    0|0
  • Bende diyorum neden talibim çok.

0|0
    0|0
  • Sende bizdensin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende öyleyim dünyanın yakışıklısı olsun aptal olduktan sonra al çöpe at ilgilenmem :D

1|0
    0|0
  • biliyorum :D senin gibi olan vardır :D

0|0
    0|0
  • Ben de öyleyim kuzum bir sıkıntısı yok
    Sıfatına bakılacak kadar düzgün olsun yeter ama içi boş porselen bebek gibi erkek de olmasın agzından cıkanın, konusmasının, düşüncelerinin, egitiminin vs onemi daha coktur benim için

0|0
    0|0
  • Gibiyim kendisinin

0|0
    0|0
Yükleniyor...