Müzeleri ve tarihi yerleri gezmeyi sever misiniz? En son nereye gittiniz?

Müzeleri ve tarihi yerleri gezmeyi sever misiniz? En son nereye gittiniz? Sizi en çok etkileyen yer aralarından hangisiydi? Hangi müzeleri/tarihi yerleri ziyaret etmek istersiniz? Ben müze ve tarihi yerlere gitmeyi çok seviyorum en son Efes'e gittim. Gitmek istediğim çok yer var listemin ilk sırasında Pompei yer alıyor. Peki sizin?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Efes'e gitmekten içim dışıma çıktı geçen yaz kısa bir süre rehberlik yaptım bana bir cazibesi yok öyle yerlerin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Değişiklik olsun diye çok nadiren giderim. En son Efes.

0|0
    0|0
  • severim. Tarihi yer olarak Kudüs. Tekrar gitmek isteyeceğim kadar beğendim. Müze olarak da cumartesi günü iki müze gezdim, müzecikti gerçi ufaktı tefekti.

0|0
    0|0
  • çalışmaktan başımı kaldıracak vaktim bile olmuyor, oysa gezmeyi çok seviyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kahire'de ki osmanlı müzelerini görmeyi çok isterdim syn gizli...ve bende Pompeii'yi çok ama çok seviyorum...madem sen de seviyorsun (şimdi yeni sayfa açıp youtube'a giremiycem kusura bakma) pink floyd-live at pompeii adlı performansları var.kliplerinde pompeii'yi harika gösteriyorlar..şarkıları da çok sıradışı ve etkileyici..

0|0
    0|0
  • En son Van Akdamar Adası'na gittim.

0|0
    0|0
  • çok severim kısmetse kapadokyaya gitmeyi istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...