Keman öğrenmek zor mu?

yaşım 26 seneye başlayabilsem 27 olmuş olcam. hafta sonlarımı bir kursa gidip kemana ayırırsam sizce öğrenebilir miyim? ne kadar sürede öğrenebilirm? merak ettim. çok hoşuma gidiyor ve birden büyük bir heves geldi. bir an önce başlamak istiyorum. ve karar verip istekli olup kursa giden herkes öğrenebilir mi?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bende yakında aikido ya gidicem millet 40-50 sinde üni ye gidiyor öğrenmek hayat boyu devam eder.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşınla ilgili problem yok, ne kadar erken baslarsan o kadar iyi ama yeterince önemi verirsen güzel çalabilirsin. Ben 12 yaşımdan beri çalıyorum, benden sonra başlayıp daha iyi çalanlar var. Zaten amaç virtüöz olmak değil, dediğin gibi çalarken hoşuna gitmesi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• azmin varsa kolay

0|0
    0|0
  • keman biraz zordur sebat edersen sıkılmazsan öğrenirsin. ama geliştirmek senin elinde kurs temelini verir sadece. Kursan sonra çok zaman ayırman lazım.

0|0
    0|0
    • kurstan sonra kendi kendime mi devam etmeliyim. yani temeli aldıktan sonra kendim vakit ayırsam ilerleme olur mu? video izleyerek falan?

• tabiki çalışırsan ilerletirsin, onlar sana notayı nasıl kullanacağını öğretir sonra sen yeni yeni parçaların notalarını kendin çalmaya çalışırsın. sonra süslemeyi öğrenirsin elin alıştıkça. Ama heves yetenekten bile daha önemli. Olmuyo deyip bırakmaman lazım bide ne olursa olsun notadan çalmaya alış ezberden zaten çalarsın ama sonradan notaya alışamazsın.

• Öğrenilmeyecek bişiy yoktur inanmak şart ama Keman çok pahalı bir cihaz :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öğrenebilirsin öğrenmesi zor değil. Parmakların çok kısa değildir umarım?

0|0
    0|0
    • parmaklarım ince ve uzundur. yani orta bir uzunlukta. kısa değil

• ay ne güzel yaa. çok şanslısın :) peki kurslarla ilgili bilgin var mı? tabii nerede yaşıyosun bilmiyorum gerçi.

• Bursada :)

• Hayr

0|0
    0|0
  • evet oldukça zor

0|0
    0|0
Yükleniyor...