Şanlı bir ırktan gelmek ne gurur verici değil mi?

27 Ocak 1299 / 7 Rebi-ül âhir 1436

-Devlet-i ebed müddet, Devlet-i Âliyye-i Osmâniyye'mizin kuruluşu kutlu olsun.

1|3
4|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ölmüş bir saltanatı kutluyor ezik. o saltanatlıkta paspastan farkı yoktu kadının.

0|2
    0|0
    • Kadının değeri vardı ama Şu an kadının değeri oRP. Dan farkı yok

• o tür ilişki yaşayan kadınlar beni ilgilendirmez tabiki. herkes kendinden sorumlu. o yıllarda da kadın zorla cinsel ilişkye griyordu sözde padişahla ona kalırsa. sadece bu yönden değerlendirrsen eğer. en azından şimdi kendi isteğiyle.

• @55conqueror boşuna uğraşma kardeşim :) sorunlar yaşıyor olabilir :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Türkçesi ne bunun

1|0
    0|0
  • Şanlı bir IRK demeyelim de, şanlı bir millet diyelim. Osmanlı hiçbir zaman bir IRK Imparatorluğu olmadı çünkü. Adı üstünde "Devlet-i Aliyye-i Osmaniyye" (Osmanlı Cihan Devleti demek) veya daha da açılımını yapacak olursak: "Bütün dünya halklarını kapsayan dünya imparatorluğu" demek. Bu yüzden ki zaten Osmanlı bir fetihte bulunduğu zaman bu fetih sadece "askeri fetih" olarak kalıyor ve fethedilen bölgedeki insanların yaşama hakkı, ırz-namusu, sosyal yaşantıları ve dinleri Imparatorluk tarafından yıkılmıyor, aksine koruma altına alınıyordu. Dünya'da "Yunan, Sırp, Macar, Ermeni, Bulgar, Rus, Suriyeli, Iraklı (araplar)" gibi milletler bugün var ise bunun sebebi Osmanlıların Moğollar gibi fethettiği yeri yok eden bir Irk imparatorluğu değil, İslam imparatorluğu olduğundandır. Yoksa bugün bu milletlerin hepsinin kökü kurumuş olurdu (Sadece öldürülerek değil, asimile edilerek te bu yapılırdı ve Şu an balkanların geneli müslüman ve sadece Türk olurdu). Ama gel gör ki nankörlük bu olsa gerek bu saydığım milletlerin tamamı böyle bir imparatorluğa ihanet ederek isyanlar çıkarmışlar ve Osmanlıdan kopmuşlar. Şimdiki halleri de ortada, Allah beter etsin, Zamanında Osmanlı'dan kopanlar bugün hem ekonomik buhranlarla hemde ülkelerindeki zulüm ve kaoslarla uğraşıyorlar.. Hiiiç acımıyorum onlara. Ama eminim ki Türkiye tarihinin itici gücüyle yakında tekrar şahlanacak, o zaman köpekler gibi yalvaracaklar Türkiye'ye her konuda. Allah o günleri de gösterecek inşallah.

1|0
    0|0
  • Allah'a binlerce kez şükürler olsun.
    Ancak dünyayı saran ve hala etkisinde olan bu şanın, günümüz vatandaşlarımızdan bazıları ya farkında değiller ya da yurt dışında efendileri var. Bazılarında ki bu Osmanlı düşmanlığını anlamış değilim :(

0|2
    0|0
  • Araştırıyosun bari doğru araştır :) 17 ocaktı Osmanlı İmparatorluğumuzun kuruluşu... 10 gün geç söyledin.

0|0
    0|0
  • evet öyle tabi ama önemli olan bu sancağı tekrar taşıyabilecek olmak. yeni nesil o kadar boşki insan üzülüyor

0|0
    0|0
  • Çok şükür

0|0
    0|0
  • bende osmaniyedeyim gsgds

0|0
    0|0
  • geçmişimle gurur duyuyorum atatürkü osmanlıyı sevmeyenler vatan hainidir benim gözümde
    türkiyeyi sevmeyenlerede bir söz vardı atatürkün "Türkiyede Yaşayan Herkes Türktür" diye

0|0
    0|0
  • Geçmişimle gurur duyuyorum da gelecekden ümidim yok.

0|1
    0|0
  • 3 kıtada nam salmış İslamın sancaktarı bir devlet olan Osmanlı imparatorluğun a selam olsun

0|1
    0|0
  • Şanlı ırkmı , ölüm var ôlüm@

0|0
    0|1
  • Sadece osmanlı mı?

0|0
    0|0
  • şanlı ırk diye bişi yok

0|0
    0|1
  • Gurur verici de torunları burda hamileyim diyerek kurtaj yeri soruyor zina yaptığını alenen itiraf ediyor ne üzücü

1|0
    0|0
  • kutlu olsunnn sanlı osmanlı

1|0
    0|0
  • kapalı mısın sen

0|0
    0|0
  • Zaten sen çok soylu bir kadınsın , ondan dolayı zaten gururlanmalısın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3