Şu an ne yapmak isterdiniz?

Ben şu an... Peki; siz ne yapmak isterdiniz?

Şuursuzca dans edip, kendimi alkole boğup, herkesin yüzüne herşeyi söyleyip, gerekirse yüzünün ortasına patlatmak istiyorum. 22 saat uyuyup uyandığımda ertesi gün hiç bişey olmamışçasına davranmak istiyorum..Boğaz Köprüsünün tam ortasında durup has...r diye bağırmak istyorum...Bi de penguenler üşümesin istiyorum.

Peki Siz Ne istiyorsunuz ?

Cevaba Ben şu an ile başlarsanız amacına ulasıcak (:

Güncellemeler:
Şuandaaaaa terasımda mangalımda çupra yapıp güzel bir salata ile yemek isterdimm acıktımmmmm yaaa :)
Ben şuanda bütün ruh hastalarına Allah acil şifalar versin dilemekkk istiyorumm bütün aşkzedelere sabır diliyorumm bütün zekanoksanlarına zekaaa diliyorum ve uyumakkk istiyorummmm,Birde kediler aç kalmasın istiyorum sokaktakiiii :(
şuan tüm karaktersizlere yüzüne herşeyi söyleyip rahatlamak isterdim birdeeee hayvan barınaklarına yemek götürmek isterdimmm insanları tanıdıkça nedense hayvanları daha çok seviyorummm...

0|0
23|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 22

• huzurevlerini unutmayalım dünyada intihar edenlerin %50 si yaşlılarmış..onları bi ziyaret etmek güzel olurud.kimsesiz çocuklarada yanlarında bizlerin olduğunu göstermeliyiz elbette..sıcaklık bekleyeceğimize sıcaklık gösterwsen bence daha güzel olur herşey..

0|0
    0|0
  • yemek yemek istiyorum

0|0
    0|0
  • Eve gitmek istiyorum artık çok yoruldum 12 saat boyunca burdayım.Dünyayı ben kurtarmayı düşünmüyorum:))

0|0
    0|1
  • tamam anladıkta bizi niye özendiriyosunki? :))

0|0
    0|1
    • yaaa ne yasaydım yemek saati geldi hatırlatttım işde git 2 yumurta kır gel sen :D

• umudunu kaybetme obez arkadaşım :)

• tamam yaa off.şimdi dalga geçersin sen benle her yerde.şaka yapmayada gelmez sana. 1-2 kilo fazlam var sanırım.ve yaza iyi bi başlangıç yapmak lazım.iyi günler.

• sevgilime sarkan bütün sür*ükleri dövüp işkence edip yüzlerini tanınmaz hale getirip sevgilimin bir daha yüzüne bakamayacakları hale getirmek istiyorum.anca böyle rahatlarım.[canice olabilir ama hayal işte :( ...]

0|0
    0|0
  • söyleyemediklerimi söylemek istiyorum herşeyin düzelmesini istiyorum kafamdaki soruların birden cevaplanmasını istiyorum kimsenin benden bişey beklememesini istiyorummm

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmemek ve sahilde uzanmak.

0|0
    0|0
  • Ben şu an kahve içmek istiyorum...Evet kahve..:=) ...

Başarabilirim...

0|0
    0|0
  • Annem musakka yapmis ama cacik yapmamis. :( Diyorum ben mi yapsam acaba? Ama useniyorum. :(( En iyi azcik anneme yanasim. <3

0|0
    0|0
  • ev arkadasimi evden kovmak.. ah ah .. .s .s .s

1|0
    0|0
  • Beni gıcık eden çocuğun başparmağı kırılsın (özellikle başparmağı ama), hemen yeni eve taşınıyım , tiki-ve-salak kızlar ölsün, başkalarının ne düşündüğünü önemsemiyim.Ayrıca da Caroline ölsün istiyorum.

0|0
    0|0
  • sevdiğimin yanında olmak

0|0
    0|0
  • ben şu an lanet ödevden kurtulmak istiyorummm !

0|0
    0|0
  • yapacak çok bişeyim yok,bikaç şey var sadece.

0|0
    0|0
  • sahılde gunesın batısını ızlemek ısterdımde adım atmaya halim kalmadı artık

0|0
    0|0
  • sohbeti hoş akıllı biriyle sohbet etsem iyi olurdu

0|0
    0|0
  • var birazdan bulaşık yıkamam gerekıyor ama üşenıyorum (:

0|0
    0|0
  • Ben de acıktıııım bak şimdi :(

0|0
    0|0
  • Ben şu an sınavlardan kurtulmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • huzurlu bir gün sadece

0|0
    0|0
  • çikolata yemek istiyorummm

0|0
    0|0
  • sevgilim derste şuan,girip yanına oturmak isterdim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Görevde Olmayı ...

0|0
    0|0
  • iş-stres-insanlar
    inziva şart!

0|0
    0|0
  • boş mezarda yatmak!

0|0
    0|0
  • Şu anda işi bırakıp yanına gelip biraları alıp kafa dinlemeye gitmek isterdim

0|1
    0|0
  • Bisiklet sürmek istiyorum. Ama üşendim bu akşam sürmedim, hatta bir haftadır sürmüyorum :((
    Yarın biraz dolaşayım en azından.

0|0
    0|0
  • ben şu an uçmak istiyorum. karnım acıkınca da arabaşı çorbası içmek.

0|0
    0|0
  • Arabayı alıp sokak aralarında son ses müzik eşliğide delicesine sürmek (tabi bunları yaparken kimseye zarar vermemek)

0|0
    0|0
  • ferrari 360 modenayla gazlamak ve müzik yüksek seste olacak... oh yeah !

0|0
    0|0
  • İçki ve arkadaşlarımın arasında delicesine eğlenmek ... Club 24 deki adamı dövmek istiyorum..

0|0
    0|1
  • dere kenarında uyumak bu saatte :D

0|0
    0|0
  • acıktım yemek ,yemek istiyorum :)

0|0
    0|0
  • çay içmek

0|0
    0|0
  • canım sıkılıyor..bu geçsin yeter:)