Eğitim seviyesi ve kişilikli olmayanlar ırk dışında ne düşünüyorlar?

her toplumda bu böyle en geri kalmış sorgulamayan, kendi kimliğini oluşturmayanlar etiketlere sığınır ama hiçmi bunları aşmış biri yok, dili dini ırkı çok arayıp seçtiğimiz tercihler değil, yıl oldu 2016 halen bunu aşan insan sayısı bir elin parmağını geçmiyor.

Güncellemeler:
eğitim seviyesi düşük olacaktı. yanlız eğitim diploma değil, bireysel gelişim ve önyargısızlık gibi kavramlar

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• çok haklısın. Hala karşısındakinin dili, dini, ırkını önemseyenler var yıl olmuş 2016..

0|1
    0|0
    • evet halen amerikada zencilerin ölümü sıradan, ortadoğuda petrol için çocuklar ölürken , avrupa ırkçılıkla uyutulur. filistinde ölenler zaten hep arkadaşım, bizim ülkeye hiç girmeyeceğim , en beyinsiz milliyetçiler bizde bu konuda bir numarayız her ırkın en aptalları toplanmıl parti yapılacak ya

Kızlar Ne Diyor 1

• hangi ırkmış o?

0|0
    0|0
    • genel konuşuyorum, eleştirdiğim durumu krndim yapar isem hoş olmaz dimi :)

• iyi uykular..

• teşekkür ederim sizede iyi uykular

Erkekler Ne Diyor 4

• Nedenlerini düşündün mü hiç? Özellikle malum etnik kökene sahipler biz onlara insan gibi davrandıkça buldukları her fırsatta bizi sırtımızdan vururken hem de bunu istisnasız hepsi yaparken karşı tavır alıp Türkleri ve Türklüğü savunmak sana garip mi geldi mahatma ghandi?

0|0
    0|0
    • ben ırkçıların ne düşündüğünü merak etmiyoeum, gerekçeler, hep aynı

• Bende böyle düşünüyorum. Helal.

0|1
    0|0
  • mi soru eki ayrı yazılır, yani; hiçmi değil hiç mi olacak. Önyargı kelimesinin doğru yazılışı ön yargı şeklindedir. Kendini geliştirmişsin, bir şeyleri sorguluyorsun ama kurduğun iki cümlede iki tane yazım yanlışı var. Irkçıları gelismemislikle suclamadan önce kendi cahilliğini hallet sen.

0|0
    0|0
    • biz insanlar konuyu anlatırken bütününe bakıp sonuç iyiyse detayları tınlamayız, ama aynaları dışında bakışı olmayanlar üstümüzdeki toza yansımadını yansıtır

• Ooo facebook tan mı aldın bu sözü bro. Gerci biraz da kurtlar vadisi havası yok değil

• Bu nasıl soru mk Aborjin misin bu nasıl türkçe kullanımı tekrar sor soruyu bir bok anlaşılmıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...