Yeteneksizsiniz Türkiye

dün akşam finali olan Yeteneksiniz Türkiye programı için neler düşünüyorsunuz? gerçekten 2013 te Türkiyenin yeteneği Atalay mı? düşüncelerinizzz...

Güncellemeler:
He bu arada benim içim Baha Bayırlıdan yanaydı :))

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• atalay demirci 99 yılından beri profesyonel olarak stand up, tiyatro ve radyo gösterileri yapan biri. bundan 7 yıl önce gitmiştim stand up gösterisine. yetenek sizsinizde kullandığı konulardan anlattıkları o zaman da vardı. tanıyanı, çevresi çok olan biri olduğu için o kadar oy alması gayet normal. 14 senelik deneyim ve çevreyle kazanamaması garip olurdu. ama ben bahadan ziyade "kıvanç ile burak" ikilisinin kazanmasını isterdim. yetenek sizsinize öyle ilizyonistler ne geldi, ne de bir daha gelecek :)

1|0
    0|0
    • çevresinin geniş olduğunu bilmiyodum ama bahaya oy kullandım :)

• atalay demirci radyo programcılığı yaptığı için radyo dinleyicileri bakımından çok fazla hayranı vardır zaten, diğer çevreleri hiç saymıyorum bile :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ben o çılgın ufak baterıst Baha nın kazanmasını ısterdım :)

1|0
    0|0
  • Belki daha iyileride olabilirdi.Ama Atalay demirci gerçekten bir yetenek ondan içim rahat :)

1|0
    0|0
  • Finale kalanların hepsi süperdi,güzel bir yarıştı,bence sonuç güzeldi.

1|0
    0|0
  • Evet, Atalay en iyisiydi.

1|0
    0|0
  • Burakla Kıvançta hakediyordu bence

0|0
    0|0
  • baha ve atalay iyiydi

0|0
    0|0
  • Game of Gölge'nin 1. olmasını istiyordum. Atalay Demirci olmamalıydı bence.

0|0
    0|1
  • hiç ciddi düşünmedim şahsen şu kazansın,bu kazansın..

0|0
    0|0
  • Baha yerine Kıvanç ile Burak finale kalsaydı seyir zevki ve heyecanı daha yüksek olurdu..

0|0
    0|0
  • yeteneksiz misiniz türkiye izlemem.bi ara köpek türkiyenin yeteneği oluyordu.ironik

0|0
    0|0
  • Baha Bayırlı favorimdi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence en iyisi oydu ,iyi oldu

0|0
    0|0
  • atalay olmalıydı ve oldu

0|0
    0|0