Kedi köpekten daha asil değil mi?

Köpek nedir karaktersiz gurursuz yalaka bir şey
Kedi ise asildir ve kendi çizgisinden asla vazgeçmez

Güncellemeler:
Siz değil misiniz insanlara köpek diyerek hakaret eden? Köpeği bir hakaret aracı olarak kullanıyorsunuz
Kedilere hakaret edenler sizde o zaman sevmediğiniz birine kedi deyin köpek demeyin

0|0
15|41

En İyi Kız Görüşü

• Hem köpek hem de kedilerim var. Köpeğe bakıp kediye daha çok saygı duyuyorum. Köpekler biraz salak 😂

1|0
    0|0
    • Kediler daha saygı duyulası evet

• Köpek senden salak olabilir lakin; senden dostane ve sevimli olduğu kesin bir varlık.

• @Leonlopy2 başka yerde havla

Erkekler Ne Diyor 41

• İkisi de insan canlısı, cana yakın hayvanlar.
    Kedi delisi biri olarak; kedi, daha bir cool tabii...
    bkz.
    http://i.hizliresim.com/W1R72q.jpg
    http://i.hizliresim.com/nLoOGg.jpg

1|0
    0|0
  • Bana deli dediler ,
    Bırakta desinler kara kediler :D

0|1
    0|0
  • Kediye nankör diyenler okusun ; Köpekler yemeğini sahibinin verdiğini bilir ve ona bu yüzden bağlanır sadece ''YEMEK UĞRUNA'' , Kediler ise yemeğinin Allah'tan geldiğini bilir ve sahibine kulluk etmez. Sanki kedi'nin üzerine ev yapmışlar da o da karşılık vermemiş gibi, siz kimsiniz ki kedi'den hizmet ve sadakat bekliyorsunuz?

1|0
    0|0
  • Köpekler çok sadıktır dostum, köpeğim öldüğünde oldukça fazla üzülmüştüm.

0|1
    0|0
  • Ondan kedıye nankör denıyo kanks

0|0
    0|0
  • Kedi nankordur.

0|0
    0|0
  • kedi bir boka yaramaz evde senin yemek vermeni bekler köpek sahibiyle oyun oynar onu korur kedi acıksa seni bile yer üstelik husky kadar asil canlı yoktur benim gözümde.

0|0
    0|0
    • Kedi de benle oyun oynuyor. Ayagimi yakalıyor.

• Beni devlet koruyo. Her hayvanin ozelligi farkli balik uçmaz mesela. Pet hayvanlarini esit sevmekten yanayim.

• @catlove bende leopar geko seviyorum çok güzeller

• kediler nankördür

0|0
    0|0
  • Köpeğe mi yalaka diyorsun? Yazın, kışın fark etmez bir pisi pisi derim hemen gelirler yemek yerler ve giderler. Neresi asil bunun? Köpek öyle mi? Beraber uyursun yabancıyı yanına yaklaştırmaz. Al sana asillik.

0|0
    0|0
  • ırkçı la bu :D

0|0
    0|0
  • kediyi övecem diye köpeği yermene lüzum yok eminim karakterde gururda insanlarla yarışcak çok köpek vardır

0|0
    0|0
  • Köpek sadık, kedi nankördür.

0|0
    0|0
  • Köpek gibi sevmek tabiri nereden gelir sence? Kedi asil değil piçtir. Kendi istediğinde sevdirir istemediğinde sallamaz ve kaçar. Tam olarak sizleri kandıran erkek profilidir, bu yüzden de kadınlar kedileri daha çok sever (genellikle).

0|0
    0|0
    • Sorumda pembe renkli olduğunu iddia edenler daha çok köpekleri seviyor gerisini bilemem

• asıl kediler yalaka

0|0
    0|0
  • Hahaha ne komik gizli kız.

0|0
    0|0
  • degil

0|0
    0|0
  • köpek sadıktır. kedi sadece ihtiyaç varsa gelir.

0|0
    0|0
    • Kendini sadece sevdirmek için gelen kedim vardı

• Kopek sahibine saduktir korur onu nankor degil

0|0
    0|0
  • kedi nankördür yeri gelir sahibine zarar verr ama köpek asla sadıktır en iyi dosttur

0|0
    0|0
  • Kedileri ve kedi sevenleri sevmem.

0|0
    0|0
  • yıllardır süregelen kavga kediler sevimli köpekler ise daha sadık olay bu.:)

0|0
    0|0
  • Hayvanları sınıflandıran insan değildir zaten.

0|0
    0|0
  • Köpek sadıkdır kedi nankör bunlara sağlam istediği zaman rest çekicek nankör bir koca lazım moruk

0|0
    0|0
  • sen o kedinin kuyruğuna bir basta ozaman gör asilliği :)

0|0
    0|0
  • köpek daha iyi bence

0|0
    0|0
  • üzüldüğün şeye bak

0|0
    0|0
  • Evet ve nankör!!

0|0
    0|0
  • Asil ne la. Ama daha şirin ve datlıdır kedi. Haninin de tatlış kedim falan filan.

0|0
    0|0
  • Sadakat önemlidir bu dünyada...

0|0
    0|0
  • Seninle aynı fikirdeyim. Üstalik köpek önüne bir kap yemek koydun diye sana tapar

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 14

• Köpekler sizi anlar. Bazı insanlardan çok daha iyi anlar. üzgün olduğunuzda kapınızın başında size tatlı tatlı masum bakar gel diyince koşar gelir yanınıza. Kedi ise sürekli ilgi peşindedir..

0|0
    0|0
  • Hayvanlarin hepsi güzel ve özel. Allahın yarattığı masum hayvanlara karşı böyle düşüncelerde bulunmayın. Kendinizi geliştirin biraz ya

0|0
    0|0
  • benm için tam tersi.

0|0
    0|0
  • Köpek karaktersiz gurursuz mu snkhbdsjchbjjshj hayatinda kac köpek besledin?
    Kedileri de cok severim fakat ne köpeklerdaha asil daha sadik

0|0
    0|0
  • İğrenç kedilere lanet girsin. Asil köpek asildir. Sadiktir. Cesurdur.

0|0
    0|0
  • Tam tersi olmasın o?😊

0|0
    0|0
  • Tam tersi kediler yalaka oluyo ısinamiyorum bir turlu ve nankorler. Ama kopekler oylemii

0|0
    0|0
  • Tam tersi bence

0|0
    0|0
  • Sen daha asilsin gizli 😂

0|0
    0|0
  • Ikisini de esit sevmekten yanayim. Zaten o kadar masumlar ki. Insana huzur veriyorlar

0|0
    0|0
  • Kedi nankordur asil gorunse ne yazar

0|0
    0|0
  • Nankör kedim olacağına salak tatlı köpeğim olsun. Tabirin çok yanlış!

0|0
    0|0
  • Kediler nankör sevmem. Köpekleri seviyorum insan gibiler

0|0
    0|0
  • Köpek sadık bir dost olur yeri gelir ama kediler nankördür.
    Eskiden bir kedim vardı 1 aylık bebekken aldım baktım büyüttüm besledim sevdim 7 yıl sonra tabii evlenince eşimin köpeği vardı bu yüzden kediyi arabayla bir köye bıraktık arkasına dönmeden indi gitti😂 sonra bikerede gezme amaçlı çıkmıştık köpeğide deniyoruz bıraktık arabayla yavaş yavaş ilerliyoruz yemin ederim arabanın arkasından koştu kapıya vuruyor...
    Yani köpekler daha sadıktır sahiplerine ama kedileri daha tatlı buluyorum

0|0
    0|0
    • Kediye yazik etmissin. Kopegine egitim verseydin bir arada yasayabilirlerdi. Rast gele bir köye mi biraktin? Kediler çok derin üzülen canlılar. Anlamıştır geri dönüşü olmadığını. Ne kadar acı ve ona nankör diyebiliyorsun. Dag başına birakip gittigin halde.

• Sana bir soru sordum evine alistirdigin bir canlıyı ne hakla dışarı bırakıyorsun. Sana degmedini hayvan anlamış niye gelsin kucağına. Kopekle kedi bir arada yaşar hatta disaridaki kediyi bogsa bile sahibinin kedisini ellemeZ köpek zeki bir hayvan. Hala kediye laf atıyorsun.

• Ayrıca ilerde evcil hayvanlarin çipli olması zorunlu olacak. Ve böyle dışarı atanlar devlet eliyle cezasını çekecek.

Yükleniyor...