Batman mi döver Superman mi?

Batman mi döver Superman mi? Herkesin aklına gelmiştir bir kere gelmiştir bu soru :) ?

0|0
7|11

En İyi Kız Görüşü

• Normal şartlar altında Superman havada karada alır ancak bir sayısında Superman bizzat Batman'a kriptonit verip gerektiğinde kendisini durdurabilecek tek insan/kahraman olduğunu falan söylemişti.

0|1
    0|0
    • evet onu ben de biliyorum. bir çizgi sinemasında da yeniyordu hatta onu

En İyi Erkek Görüşü

• Batman ümüğünü sıkar süpermenin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Batman her türlü alır😏

0|1
    0|0
  • superman gay tabikide batman

0|1
    0|0
  • Batman tabi ki :)

0|1
    0|0
  • Batman döver

0|1
    0|0
  • Al birini vur ötekine

0|0
    0|0
  • Kel oğlan bilgecan dedeyle bir olup romayı bile yakar :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bak çooook basit. Supermen çeliğin arkasını göremez. Batman çelikten bir araba yapacak. İçine dolduracak kriptonu, binecek içine, sürecek üstüne. Süpermen hooop tek eliyle arabayı durduracak. Çaarrrrt diye kapsını kıracak! eneeee kripton. Sonra yapma abiii bokunu yiyim etme abiiii, ben etim sen etme abimmm derken zıbamm zıbamm zıbamm batmanin yumrukları. Buuu torunum için buuuu tayt giydiğin için buuuu taytın üzerine don giydiğin için buuu incecik tayta kocaman cizme giydiğin için zıbam zıbammm zıbammm. Süpermen mort, Süpermen addaaaa :D

0|1
    0|0
  • Favorim batman dır ama gerçekçi olalım süperman adamın totosuna bir lazer ışını tutsa batman anında işi bırakır.

0|1
    0|0
  • bende hakkari

0|1
    0|0
  • insan olmayan bişeyi dövemez ki kanka ma batmanciyiz orası ayrı (yada krşptonşt buluruz

0|1
    0|0
  • Gidin ışın ze batmanmis superman tecavüz eder.. Ama dc deki en güçlü karakter.. Barry allen yani the flash tr.. Filmde son sahnede gozukecek..

0|0
    0|0
  • Tabiki Superman.. bir göz hareketine bakar iş :D

0|0
    0|0
  • Yakında filmi geliyor dostum. Oradan öğrenebiliriz.

0|0
    0|0
  • Bence TERMİNATÖR ikisinide döver

0|0
    0|0
  • Süperman batmanın ağzına eder.

0|0
    0|0
  • Bence ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...