Korku filminden sonra korkarmısınız?

Arkadaşlar. gece 1 de korku filmi izliyorsunuz.. evde yalnızsınız, neyse ;flimi korkulu bir şekilde izlediniz 1 bucuk saat ya da 2 saat... ama gercek hayattan alınmaya yakın konulu bir flim, filim bitti. lavaboya mutfağa ya da duşa gireceksiniz.. korkarmısınız.. ya da içinizde bir kıpırdama olurmu

Güncellemeler:
yani evde yalnız olduğum haldeyen korkuyorum ben.. insanık hali
filimden sonra duşa falan girdiğimde. yüzün gözün sabunlu olur hani bir yeri göremezsin . O zaman aklıma geliyor sanki birisi gelecek arkamda n bıçak saplayacak gibi ya da boğacak falan.. yani ben mi etkilenip korkuyorum sadece

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Şimdiki korku filmleri komedi gibi korkmuyorum ben gece izleme sende

0|1
    0|0
    • gündüz gündüz de izlenmezki

• şimdi onların dünyası farklı.. inancımız var, var olduklarından bazen iç içe yaşıyoruz.. ama göremiyoruz. insanlara durduk yere zarar vermezler.. sadece benim bildiğim büyücü tarafından gönderilirse . yani musallat ettirilirse. Ozaman kötü , maalesef Tr de büyü işi yaygın

• Aynen çok yaygın aşk büyüsü falan Lan beni normal sevmemiş büyüyle sevse ne olur Allah korusun işte anam

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Korkarım. Bir hafta önce falan Evdeki düşman adlı bir film izlemiştim. Etkisinden çabuk kurtulmak için gece yarısı odamı düzenledim.

0|1
    0|0
  • Hyaır ne korkması yahu

0|1
    0|0
  • Korkarim

0|1
    0|0
  • Korkarım tabi ki.

0|1
    0|0
  • Hayir :D

0|1
    0|0
  • Uyur gezer olduğum için evdekileride korkutuyorum o yüzden izlememem daha iyi

0|1
    0|0
  • korkarim

0|1
    0|0
  • Odadan odaya geçemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Genelde gülerim.

0|0
    0|0