Dünyanın En #Sessiz Yerinde Ne Kadar Durabilirsiniz?

Dünyanın En #Sessiz Yerinde Ne Kadar Durabilirsiniz?
Dünyanın En Sessiz Yeri, Orfield Laboratuarındaki Yankı Odası Ses Dalgalarının %99.99'unu Absorbe Edebilen Yapısı İle İnsanları Gerçekten Çok İlginç Bir Şekilde Etkiliyor.

O Kadar Sessiz ki Kendinizi Duymaya Başlıyorsunuz, Kalp Atışınız, Midenizden Gelen Sesler, Nefes Alışverişiniz, Hatta Kanınızın Pompalanmasının ve Akışının Sesi, Yeteri Kadar Vakit Geçiren Denekler, Dengelerini Kaybedip Halüsinasyon Görmeye Başlamışlar, Amerika'nın Dört Bir Yanından Şirketlerinin Odada Bazı Testler Yapmak İçin Geldiğini Belirtirken Özellikle NASA'nın Astronotlarına Uyguladığı Halüsinasyon Testleri Burada Gerçekleştirilmektedir.

Şimdiye Kadar 45 Dakikadan Fazla Dayanan Olmamış.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @pizzaşığı @RenkliRuya

Güncellemeler:
@Egina'yı Atacağım Buraya Sonrada Ben Girip Kapıyı İçeriden Dışarıdan Kilitleyeceğim 72 Saat Kalırız.. :D

1|0
18|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 15

• Duramam :D

0|1
    0|0
  • dürüst olucam. 5 dakika en fazla.

0|1
    0|0
  • Birkaç dakikalığına kabul edebilirim.

0|1
    0|0
  • İlginç.. Demek ki haklıymışım.. Her şeyin fazlası zararlıymış.

0|1
    0|0
  • Sıkıcı bir yere benziyor

0|1
    0|0
  • Sarki soylerdim. Ne zaferinden bahsediyorsun..

0|1
    0|0
  • Pek fazla durmam

0|1
    0|0
  • Kesinlikle denemek isterdim. 45 dakikadan fazla duracağıma da inanıyorum. :))

0|1
    0|0
  • Ohhhhhhhhh mis gibi uyunur işte nerde bizde şans öyle yer bulalım..

0|0
    0|0
  • Yatağı yorganı alıp giriceksin oraya ne güzel uyunur sessiz sessiz 😄

0|1
    0|0
  • biri ses çıkarıncaya kadar

0|1
    0|0
  • 1 saat

0|1
    0|0
  • Yatar uyurum

0|1
    0|0
  • Egina güzelmiş.. 😄😄😁 ama tek başıma sanırım odada kalma deneyimini yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • ilginç bir mekan , gerçekten içinde bulunmak ısterdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...