Başını ben tutuyorum hikaye yazıyoruz.. Kimler destek veriyor?

Başını ben tutuyorum hikaye yazıyoruz.. Kimler destek veriyor?
En iyi yorumları birleştirerek hikayeyi tamamlıyoruz herkes biraz biraz yazsın bakalım sonuçları ne olacak.

Tam piknik havası, finallerden 3 hafta önce whatsapp grubunda kararlaştırıp bir yerlere gitmeye karar veriyoruz herkes birşey söylüyor en son rizenin ambarlık köyü civarlarında piknik yapalım diye anlaşıyoruz, güneş batarken başlayan yağmurla otobüs gelsede gitsek havasındayız.. ve derken beklenen otobüsün yolda kaldığını öğreniyoruz...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Hayal kırıklığına uğradığımız o dakikalarda hava birden kararıyor etrafta gölgeler görüyoruz herkes 3.5 atıyor bir de ne görelim zombiler gelmiş bize saldırıyor
    Asdff 😂😂

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çok güzel ve hoş bir fikir kardeş. Gerçi benim Ünv. Biteli 10 sene oldu ama gene de o kafaya girip bir şeyler karalamaya çalışırım:)
    Aynı anda içinizden birinin telefonu çalıyor. Telefonda yaşlı bir kadın sesi, "Bugün pazartesi şoför gelemez, ama onlar gelecek. Yerinizde olsam hemen orayı terk ederdim. Nice gençler telef oldu burada sizin gibi." diyor. O arkadaş donmuş vaziyette kalıyor öyle. Sizler de tedirgin şekilde ona bakıyorsunuz. Tam o esnada gök gürlüyor. Ama büyük bir gürleme! Şimdilik bunlar geldi aklıma. Yani yarım yamalak bir şey oldu ama devamı gelirse yazarım. Kolay gele :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu sırada yağmur şiddetini arttırıyor ve telaşla etrafa bakınıyoruz güneşse çoktan batıyor 4 kişiyiz, koşmaya başlıyoruz ellerimizde çantalar. .. ne mümkünse
    O sırada kız arkadaşım sesleniyor orda bir kulübe var kulübeye yaklaşıp kapıyı açıyoruz
    O da ne?

0|1
    0|0
  • Yazasım geldi de yağmurlu bir günde piknikten sonrası koptu bende 🙈

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu an yazamam

0|0
    0|0
Yükleniyor...