Sizin hakkınızda tanımadan yorum yapılsa

Sizi tanımayan bir kişi veya kişiler sizin hakkınızda ileri geri laf konussa sizi yerse üzse ne yapardınız

0|0
137

En İyi Kız Görüşü

• benı yerıp benı kırsa arkamdan atıp tutsa hiç suratına bakmadan gecer giderim ve kendısını umursamam arkadaslıktan cıkarırım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Yanına giderim beni tanıyor musunuz derim doğal olarak tanımadığını söyler tanımadığınız bir insan hakkında nasıl yorum yapabiliyorsunuz bir insan ancak çok iyi düşünce içerisindeyse iyi düşüncelerle tanımlar tanımadığı bir insanı siz ise hem beni tanımıyorsunuz hemde ileri geri konuşma hakkı buluyorsunuz kendinizde. Lütfen önce beni tanıyın benim kişiliğimi bilin benim çevreme girin benim arkadaşlarıma beni sorun nasıl biri olduğumu gözlemleyin ondan sonra benim hakkımda yorum yapma cürreti bulun şte bu zaman ileri geri yorum yapsanız da birşey diyemem çünkü beni gözlemlemiş ve bu fikri edinmiş derim ve susarım, derim.

0|0
    0|0
  • Tanimadigim biriyse bir sey yapmam tanimamaya devam ederim , tanidigim biriyse silerim

0|0
    0|1
  • yaptığı yorumada bağlı ama ..insan üzülür..

0|1
    0|0
  • takilsinlar.

0|0
    0|0
  • Dün başıma geldi bu.

Ortalığı dağıttım hayatımdan da temizledim.

En güzel çözüm.

2|0
    0|0
  • Konuşursa konuşşun umrumda olmaz.

0|0
    0|0
  • Hep öyledir zaten dimi, hep karşı taraf suçludur!

0|0
    0|0
    • kesinlikle sen suclu değilsin üstüne alınma ben bebeye kızdım olur olmaz seylerle üstü tutma bak salca malca olmus demesi beni çileden cıkardı

• ok. sorun değil ama inan bana bir taşla iki kuş vurdu çocuk

• seçme beni en iyi cevap

• tanıdığım biri tanımadığım kişilere hakkımda olumsuz yorumlar yapmıştı, yapmaya da devam ediyordur muhtemelen..canı sağolsun:))

0|0
    0|0
    • engin sabır ve metanetiniz var alkış

• ne yapayım arkadaş..o utanmıyorsa ,vicdanen rahatsızlık hissetmiyorsa bana ne demek düşer ki..Allah herkesin gönlüne göre versin..insan birlikte yaptıklarının hatrına bazen sabrediyor, duamı da eksik etmiyorum.kul bilmese Allah bilir.

• duaların kabul olsun

• önce neden böyle bir şey yaptığına bakarım sonra da ona göre hareket ederim...

0|0
    0|0
    • olaylar ne hale geldi inana bana bu soruyu onun için sordum silindik itildik kakıldık azar yedik neyse ki senin bir suçun yokmus

• Bunu yapanlar çok. Takıyomuş veya üzülüyomuş gibi bir havamvar mı?:D

0|0
    0|0
    • var takmamamk elde değil hele birde bu erkek se hic değil. kadınların doğası gereği cok azıcık da olsa dedikoduyu severler ama erkeklerden nefret ediyorum bu konuda

• üzülmem ki. nasılsa beni tanımıyorlar der geçerim. ve de uzak dururum öyle tiplerden

0|0
    0|0
  • Facebook durumu şöyle güncellerdim;

''Haqqımda biLqin yoqsa Fiqrinde olmasın ;) ''

sasdadad

0|0
    1|0
    • bilgimde yok fikrim de yok demeyi ne zaman öğrendik haaaaaaaaah işte o gün biz adamız

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim tanımadığın kişi beni üzeme. Olsa olsa sinirimi bozar. Ne demiş üstad: "...Şu Ellerin Taşı Bana Hiç Degmez İllede Dostun Bir Tek Gülü Yaralar Beni Beni..."

0|0
    0|0
  • Bu işlerin en trajikomik olanı da

Başkası hakkında ön yargılı bilmeden konuşup

Kendisi hakkında konuşulunca feryad figan edenler

0|1
    0|0
  • Havlayan köpek ısırmaz. Birisi bir şey diyecekse gelsin adam gibi yüzüme desin tabi o kadar cesareti varsa. Onun için buradan yazılan bir şeyler için pek tepki vereceğimi sanmıyorum ama insanlara da iftira atılmamalı ayıptır günahtır.

0|1
    0|0
  • Tanıdığım bazı kansızlar laf edip iftira attılar

ALLAH havale ettim çoluğundan çocuğundan çıksın

dilerim helak olsun.

akıllı olmazsa ben biliyorum ona yapacağımı izlesin görsün

0|1
    1|0
  • Ona öbür yanağımı çeviririm, bir noktada utanır çünkü

0|0
    0|0
  • kafaya bile takmam