Arkadaşlar çamaşır makinesi ve evlilik arasındaki ilşki nedir?

Arkadaşlar çamaşır makinesi ve evlilik arasındaki ilşki nedir? bizim profesör bu soruyu sormuş geçen yıl sınavda bu sene ne sorar bilmiyorum sizin yorumlarınız nedir?

Güncellemeler:
ben olsam ikiside zamanla eskir yazardım:DD

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler çamaşırdır ,kadınlar çamaşır makinesidir.Erkekler çamaşırdır ,çünkü evlilik süresince her türlü zahmete katlanır eve ekmek getirir ,dışarıda stres yaşar akşama eve geldiğinde yorgunluktan ,zahmetten ve stresten kirlenir ki zaten erkekllik psikolojisi gereği erkekler çabuk yıpranırlar.

Gelelim kadınlara...Kadınlar çamaşır makinesidir.Çünkü kadınlar eve gelen erkekleri prizdeki topraklama gibi üzerindeki tüm yükü alıp destekçi ,dost olmalıdır.Tıpkı bir çamaşır makinesi gibi çamaşırı düzgün ısıda ve programda yıkaması gerekir.Aksi halde çamaşır ya temizlenmez ya da aşırı yıpranır.İşte burada kadınlara çok iş düşmektedir.

Evlilik işte bu hassas düzenle kurulur.Erkekler(çamaşır) eğer fazla yıpranmamışsa ve erkeklerin kumaşı sağlamsa kadına(çamaşır makinası)dayanıklı olur.Kadında aynı şekilde eğer erkeğini yani çamaşırını hangi sıcaklıkta ve programda yıkayıp onu düzenleyip destek verip ona dost olursa ozaman hiç bir sorun çıkmaz.İşte evlilik budur.Tamamen kendi düşüncemdir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Karısının totosuna çamaşır makinası gibi oldun diyen koca, akşam karısıyla halleşmek istediğinde, o kadar çamaşır için makinayı çalıştıramam cevabını alırsa şaşırmasın:D

5|2
    1|0
  • geçen yıldan bu yana eşiyle arası iyileştiyse yeni soru FIRIN dan gelebilir.

eğer kötüleştiyse ÜTÜ den ya da BUZDOLABIN dan gelebilir

1|0
    0|0
  • İkisi de bozulduğunda servise ihtiyaç duyarsınız .

0|0
    0|0
  • Evlililik rezistans gibidir, doğru yumuşatıcıyı doğru detarjanı kullanmazsan, şebeke suyu makinanı dağıtır. Dengeyi sağlamalısın Begüm unutma makinen uzun yaşar calgon' la.

2|1
    0|0
  • sen eşinin yeni aldığı beyaz bluzu at bakalım renklilerlede neler oluyor gör

1|0
    0|0
  • eşi evlilik öncesi çamaşır makinesiyle ilgili sorun çıkarmıştır.markası,modeli vs.onunda çok zoruna gitmiştir.önemli olan hayatında benm olmam mı yoksa istediğin çamaşır makinesinin mi diye düşünmüştür.o yüzden sorun etmiştir bunu.sizlerinde fikirlerini almaya çalışıyordur.güzel bir örnekle damardan girin bence.

0|0
    0|0
  • geçmişteki bütün kirlilerini yıka ve temiz bir insan ol demek...

0|0
    0|0
  • Evlilikler Eskir Makina eskimez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evlilikte de renkliyle beyazı karıştırmamak lazım yaniii özeliniz aile hayatınız dışarı çevrre gibi

4|2
    0|0
  • özen gösterirsin deterjanını koyarsın yumuşatıcısını koyarsın ve tabi sınırını bilirsin (programlama olarak) bir şekilde...bakarsın çamaşırlar beyaz , gösterdiğin özenin karşılığını alıyosun her ne kadar arada da olsa pis suları boşaltmak durumunda kalıyoruz ama bu da bir gereksinimdir makinayı rahatlatır..

zaman geçtikçe arada bir yapılan dikkatsizlikler , yanlış deterjan seçimleri biriktirir biriktirir kireçleri makinanın parçalarında..bir süre sonra makina artık bunu kaldıramaz ve zarar görmeye başlar artık içindeki o pis suları ne kadar atarsa atsın makina yıpranmıştır ve eskiye dönüş çok zordur...

0|0
    0|0
  • makinan zamanla eskir değiştirirsin.bazen evliliklerde eskir gene değiştirisin..beyinde biter herşey.

0|0
    0|0
  • camasir makinesine eger alakasiz tamamen rengi baska olan bi bluz bi sey atarsan o biri elbiselere gecer rengi,camasirlari mahveder, evlilktede eger disardan biri girerse araya o ilsikiyi mahveder):) ne bilim yaw ben boyle yazardim..

0|0
    0|0
  • İkisinin içindekiler de bi süre sonra karışmaya başlıyor :)

0|0
    0|0
  • ikiside arada bır kireçlenme yapar

0|0
    0|0
Yükleniyor...