1 Milyon ₺ değerinde ki soruyu siz sorsanız?

Bu soru ne olurdu?

cevabını da rica edeceğim ✌🏻️

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben ne yapiyorm ln

0|1
    0|0
  • Bana öyle bir şey söyleyin ki elle tutulmasın gözle görülmesin ama gelip geçtiğini hepimiz bilelim?

0|1
    0|0
  • ilk soru neydi derim heyecandan unutmuştur nasılsa :/

0|1
    0|0
  • Büyük bir tufan oldu ve okyanuslar yer yüzünü kapladı
    Tek bir kara parçası var ve o kara parçasının üzerindesin
    Okyanusun ortasında Mustafa Kemal Atatürk ve Hz. Muhammet var
    Hangisini kurtarırsın?

0|1
    0|0
    • Yüzme bilmeyeni

• He he çok komiksin. ben sana hakaret etmedim farkindaysan ama sen işi hakarete vurdun. İkincisi para karın doyurmaz afedersin kicimi silmem ben o parayla benim gözümde o kadar değeri yok. İkincisi osmanlı mükemmel olsaydı yikilmazdi zaten. elbette osmanlının da hataları var. ve en büyük hata vahdettinin kamal i samsuna göndermesi. Kamalin bu memlekete yaptığı suda boğulmak üzere olan kızı kurtarıp sahilde tecavuz etmeye benzer. Sen şimdi seni kurtardı diye tecavuzcune tesekkur mu edeceksin? Atatürk bir hicti. faşist zorba bir zalimdi. ve saltanatını da binlerce insanı daragaclarinda istiklal mahkemelerinde sallandirmakla kazandı. O olmasaydı elbet başka bir paşa kurtarıcı olarak ilan edilecekti. Çünkü türk milletinin kanında bir lider seçmek var ve maalesef ki o secildi. Bunda da istiklal mahkemelerinin binlerce asılan kesilen katledilen köylerin etkisi büyük. Sonuçta zalim bir diktatör var. neyse gafile kelam nafile kelam. selam

• @55conqueror biraz realist olmaya çalışın bence yazı dilinizden ve yazdıklarınızdan cehaletin paçalarınızdan aktığı pek tabi belli :) . Tarih bilginiz sıfır. Faşist ne demek ya :) . Kelime anlamını biliyormusunuz acaba. Müslümanlığı benimsemiş olmanıza rağmen kendi dininizden dilinizden ırkınızdan olmayan insanları sevmiyor hatta zulmediyorsunuz. Ve emin olun bir Atatürk olmasa dahi bir bilir kişi çıkıp 21. yy daki dini yobazlaştırmaya çalışan insanları ortadan kaldırıcak. Zamanında yapılanda buydu. Anlatılana değil Araştırarak yazılanlara inanın derim. Öyle bir sınav ki bu kitap açıp okumak serbest. Sahte sarıklı tecavüzcü tacizci hocaların günümüzdende ayıklanması gerekiyor. Zamanında bu yapılmıştı gelecektete bu yapılacak. Sağ görüşe sahip olduğunu iddaa eden iktidar öncelikle adnan oktar denen din pazarlıkcısını ortadan kaldırsın da ideolojisine inanalım :)

• Gitti işte, niye gitti ki?

- Gitsin yaa.. ama böyle yürüsün gitsin ya.. gitmeyince de olmuyo, geliyo yine olmuyo..

,,

0|1
    0|0
  • ya dun gece uyumadan once dusundum bir soru yollasam mi acaba diye

0|1
    0|0
  • Tavuk mu yumurtadan cikar yumurta mi tavuktan zjskdj

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmedi şu an.

0|0
    0|0