Amatör bir müzisyen olarak kafamda şöyle bir proje var, fikriniz nedir?

Ben bir Klasik Türk Müziği sazı çalıyorum. İzmir de bir ünide okuyorum. Batı müziği sazı çalan arkadaşlarım var, Tütk müziği çalışanlar var. Hepimiz amatörüz ve tüm bu enstrümanları bir arada harmanlayıp kullanabileceğimiz, gücümüzün yeteceği bir proje düşünüyoruz. Bizler enstrümanlarımızı çalarken kısa kısa kesitlerle oluşturulmuş basit bir klip, çekim kendimize ait, icra kendimize ait, her şeyi kendi imkanlarımızla yapacağız. Zaten bu işin esprisi bu olacak, tamamen amatörce. Hem Batı enstrümanlarını hem de Türk müziği enstrümanlarını bir arada kullanıp, hem batının hem doğunun müziğini icra edip zenginlik, çok renklilik sağlamak amacımız. Tutar mı sizce fikriniz nedir?

0|0
0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Batı ve doğunun müziği bir araya getirmek kolay değil. Ama fikir kulağa hoş geliyor. Güzel şeyler çıkar ondan şüphem yok. Gerisi artık sizin yeteneğine ve azminize kalmış. Bitirirseniz siteye atın dinlerim :)

0|0
    0|0
    • Aranjmanı, miksajı, düzenlemeyi kendim yapabilirim. Yani profesyonel değilim ama çaylak da değilim :D Olmazsa da mutlaka bize yardım edecek daha tecrübeli birini buluruz ama bu projenin özelliği zaten amatör olması olacak. Inşallah yapabiliriz. Siteye atsak da bilmiyorum emeğimize yazık olur mu, bilirsiniz burada pek değer verilmez böyle şeylere :)

• Elbette yapabilirsek eğer atarım :D

• Teşekkürler, kolay gelsin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...