Yeni şarkılar-eski şarkılar?

Sizce neden yeni şarkılar eskiler kadar güzel değil? Mesela eski şarkıların melodileri bile mirildandiginda bir güzel geliyor insan dinlemeye doyamiyor tamam yeni şarkılardan da çok güzeller var ama dinleyince hemen sıkılıyoruz. Örneğin Barış manco nun kol dugmelerini dinlemeye doyamiyrum ben..

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Belkide 20 sene sonra bugünkü şarkıları arayacağız

0|0
    0|0
    • Olabilir ama o kadar anlamı şarkılar var mı ki 20 sene sonra arayalım? Birkaç şarkı hariç tabi

• o kadar sürmez kardeş (-:

• bahçada hanım eli türküsünü de dinle barış abiden yok böyle bir yorum

0|0
    0|0
    • Dinlememistim ama dinlerim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynen bende bayılıyorum. Sanırım eskilerden kimse kalmadı ve yeni nesilin tek derdi telefonlarının şarjı bitmesi olmuş ve eskisi gibi kimse sevmiyor eskiler daha çok çektiği için aşkı daha çok yaşadığı için o şarkılar yaşanmışlıklardan çıktı ve böylece o güzel şarkılar doğdu. Ah şu şarkıların gözü kör olsun

0|0
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum o zaman tabi teknoloji bu kadar gelismemisti insanların dibine girmemişti hersey daha güzeldi insanlar aşklarını sevgilerini internet, telefon üzerinden değil gerçek olarak yaşıyorlardi. Tabi bu doğal olarak şarkılara da yansımış :) bazen Erkin Koray, Barış Manço, Cem Karaca gibi sanatçılar keşke ölmemis olsa da yeni şarkılar yazsa biz de dinlesek diyorum

Yükleniyor...