İstanbulda mutlaka gezilmesi gereken yerler nelerdir?

İstanbula yeni tayinim çıktı AVM lerde gezmekten başka bişey yapamadım daha. Bana gerçekten görmem gereken Cafe, Restoran, Manzara, Müze, Antik... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• sultanahmet e mutlaka git orda gezilecek çok yer var topkapı sarayı yerebatan sarnıcı ayasofya sonra kapalı çarşı

miniatürk e de git türkiyenin çeşitli illlerin de ki ünlüü yapıların minyatür maketleri var rahmi koç müzesine gidebilirsin araba koleksiyonu mutlaka görülmesi gerek

dolmabahçeden ortaköye kadar yürüyerek gezebilirsin çeşitli mekanların güzelliklerini görüp ortaköy de çayını içip tezgahları dolaşabilirsin

istiklal caddesi nden inip tramvay la tekrar taksime çıkabilirsin orda ıslak hamburger yemeyi unutma ve çiçek pasajına da uğrayabilirsin ucuza alışveriş yapayım dersen terkos pasajına uğra

bayrampaşa da forum istanbulda megic ıce a gidebilirsin

rumeli hisarı , çamlıca tepesi , ulus parkı , pier loti , kız kulesi , manzara için gidilecek yerler

aşiyan da balık tutup , kanlıca da yoğurt yiyebilirsin

istanbul gez gez bitmez iyi eğlenceler :)

• istanbulun dışında istanbula dönersin ya yolda istanbul 242 km yazar iyide ümraniyede istanbul topkapıda o tabela hangi km yi gösteriyor.işte istanbulun tam ortası sultanahmette köfteciden aşağıya doğru giderken sarnıca doğru kaldırımın yanında bir çukurun içinde bir taş var alakasızca duran işte o yazan km lerin hepsi otaşı gösteriyor istanbulun ortası orası

• Öncekileri Göster
    • sultanahmet köftecisinden yerebatansarnıcına doğru yürürken görürsün zaten hemen kaldırımın kenarında osmanlı döneminden beri duruyor o dönemde kervan sahipleri birine not ileticeği zaman o taşa asarlarmış notlarını

• bak bunu bilmiyordum ben araştırmam lazım mutlaka teşekkürler .. gidip yerin de görmek lazım :)