Turkan Soray'in Banu Alkanligini nasil buldunuz?

Banu Alkan'dan sonra ikinci sesi berbat unlumuz album yapti... Turkan Soray'in titrekligine alisamamisken bir de sesine katlanamam... Dinleyenler yorum yazarsa sevinirim. Dinlemeyenler yorumlamasin lutfen.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Turkan soray severim

0|0
    0|0
    • Sevmek ayri, ses ayri. Bizim ulkece sorunumuz bu zaten. Sevdigimiz yanlis ya da olumsuz birsey de yapsa sevdigimizden koruyoruz.

• link paylassana bir dinleyelim

0|0
    0|0
    • Link yok malesef. Haberde dinledim ve midem kalkti. Bqnu Alkan sandim ilk basta baktim Soray.

• Yani... Bunca seveni varken boyle bir dususu yasamak kotu. Bu sesle en azindan klip cekmeseydi.

• sanırım reklamın iyisi kötüsü olmaz düsüncesinde türkan sultan ama yanlıs yapmıs

• Dinlemedm yorumlamıcam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Herkes kendi bildiği işi yapmalı derim her zaman..
    Türkan Şoray. Sinemada yıldızlaştı ve orada kalmalıydı..

0|0
    0|0
  • Dinledim dinlemez olaydım.

0|0
    0|0
  • Banu Alkan'la Türkan Şoray'ı aynı kefeye koyan birine nasıl laf anlatılabilir ki zaten bence gayet güzel olmuş o yaşta bir kadın için büyük başarı..

0|0
    0|0
    • Dinlemediginiz belli. Yazmak icin yazan biri daha. Aldiginiz xper helal mi bir dusunun.

• Hatıraya saygı

0|0
    0|0
    • Albumu alin diye israr etmesi de komik. Hatira olsun diyen biri zaten alir.

• Fazla sevmiyosun Sultanı heralde

• Onun yuzunden mahalleden bir genc intihar etmis unlu olmadan cok once. Ayrica tir tir titriyor bu cok sinir bozucu. Yastan da degil. Kaliteli bulmuyorum. Meshur olmak icin yari ciplak pozlar verip, opusen sonra da zengin yapimci sevgili icin kendine kurallar koyan bir kadini sevemem.

• Gereksiz bir işe kalkışmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...