En çok etkisinde kaldıgınız filmler?

hadi film önerelim birbirimize. izledigim en güzel film Başlangıç - Inception rüyadan rüyaya geçiliyor arafta falan kalıyorlar kafanızı çok karıştırabilir. hatta uyudugunuzda rüyanızda bir şeyler olabilecegini düşünerek bile uyuyabilirsiniz. 2. en en beğendigim film hint yapımı bir film 3 idiots 3 arkadaşın hayatlarını nasıl şekillendirdiklerini anlatıyor. izlediginize değer. 3. film ise 50 ilk öpücük biraz romantik biraz komik izlemeye değer bir film. her gün uyandıgında en son hatırladıgı günü yaşayan bir kızı anlatıyor ve ona aşık olan bir erkeğin her gün onu kendine aşık etmesini :) sizlerde en beğendiginiz filmleri yazarsanız sevinirim :)

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• 3 idiots-Çok güzel mesaj içerikli hem komik hemde romantik bir filmdi :)
    August rush-Masal gibi bir filmdi. Tek bir gün nelere sebep olmuştu, nasıl bir aşk doğmuştu öyle..
    Umut ışığım-Psikoloji ve romantizm en sevdiğin ikilidir. Başrol oyuncularının kimyası, karakterle, herşey çok hoşuma gitmişti..
    Aynı yıldızın altında-Dram.. çok tatlı bir dram..
    Flipped-Farklı bakış açılarından ilk aşkın ne demek olduğunu öğreten bir filmdi.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ) Yüzüklerin Efendisi Serisi : Film Fantastik olabilir ama beni kendine o kadar bağlıyorki İzlemekten hiçbir zaman bıkmam.1-2 ayda bir oturur bütün seriyi Exentended olarak izlerim. Tolkien'in kurduğu o müthiş Orta Dünya evreni çok cazip geliyor. Sadece filmle yetinmiyorum kitap+Oyun da oynuyorum :)
    2 ) Predestination : Son dönemlerde izlemiştim. Paradoks içinde Paradoks. Kafa beyin kalmıyor filmde. Sonunda Aaaa böylemiymiş dedirtiyor :)
    3 ) 50 İlk Öpücük yazacaktım ama zaten yazmışsın onun yerine Aşk Sarhoşu diye bir film var. O çok hoşuma gidiyor. Adamın çabalaması falan... İçindeki müstehcen sahneler olmasa dört dörtlük bir aşk filmi olurdu :) :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• New York'ta Sonbahar.. ❤
    İzlemelisin.

0|1
    0|0
  • Sorarayı taslamak, izledim baya etkilendim yaşanmış gerçek bir olay
    İranda idamı kadınların köleliğini anlatıyor izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0
  • Barfi nin baya etkisinde kalmıştım müziklerini falan dinlemiştim bir de Leon beni çok etkilemisti

0|1
    0|0
  • İnsidious Chapter, the cabin in the woods, annabelle çok etkileyici filmler

0|1
    0|0
  • Playful kiss

0|1
    0|0
  • angel-A diye bir film vardı zamanında, o çok etkileyiciydi.

0|1
    0|0
  • 1. Her çocuk özeldir
    2. Yeşil Yol
    3. İnterstellar
    4. Esaretin Bedeli

0|1
    0|0
    • her çocuk özeldir i izlemiştim. çok iyi film digerlerinede bakıcam teşekkürler :)

• bilim kurgu seviyosan önce interstellar izle pişman olmazsın

• Kelebek etkisi

0|1
    0|0
  • Çöl çiçeği, aynı yıldızın altında,120, hızlı ve öfkeli 7

0|0
    0|0
  • Whiplash 😌

0|0
    0|0
  • Hayatta onca şeyin etkisinde kalmayız ama g*t gibi filmlerin etkisinde kalırız işte buna derler ki ikiyüzlülük

0|0
    0|0
    • böyle yorumlar yaparken gizli yapmak iki yüzlülük olmuyormu?

• Benim ki huydur gizlenmek bu soruya özel değil

Erkekler Ne Diyor 10

• 12 Angry Men, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises, twıce born, the intern, the beach, bunraku

0|1
    0|0
  • hızlı ve öfkeli serisi- kaç kere izledim çok süper
    star wars - aslında ilk başta saçma geldi ama serisini izleyim dedim süper filmmiş

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin Efendisi'nin üzerine film tanımam :D.

0|1
    0|0
  • Yanlış kapı , son cadı avcısı

0|1
    0|0
  • old boy
    bir sırp filmi
    silgi kafalar

0|1
    0|0
  • can dostum...

0|1
    0|0
  • donnie darko olsa gerek

0|1
    0|0
  • oceans 11 12 13 :)

0|1
    0|0
  • İzlediğin Filmler Güzel...
    Kader 2014
    Milyoner
    Ghajini
    PK
    Leon
    Yeşil Yol
    gibi filmleride izleyebilirsin... daha var ama bunlar başlangıç için iyi

0|1
    0|0
  • uuu say say bitmez eşkiya tanrıkent arrugas prestige triangle abuk sabuk bir film...

0|1
    0|0
    • Eskiyayi 2-3 defa izlemiştim :)

• eşkiyanın son dellenip arda arda indirmeye başladığı sahnede leşleri saymak başlı başına ömürlük terapidir.

Yükleniyor...