Sizce arkadaş ortamimi deģiştirmelimiyim?

Bir arkadaş grubum 6 kisiyiz. Yillardir beraber takiliriz Şu an 24 yasinda hepimiz 18 yasindan beri yedigimiz ictigimiz ayri gitmez o derece samimiyiz. Fakat benim dert ettigim bir konu var son senelerde kendimi onlarin yaninda cirkin hissediyorum
Hepsi boylu poslu ortalama ve ortalama uzerinde tipleri var. Bense kisa boylu ve kismen kel biriyim. Bazen sakayla karisik espriler donsede beni sevdiklerini biliyorum. Ama ben goruntuyu bozuyormusum gibi geliyor. Kendimi kotu hissediyorum genelde sosyal faaliyetlere katilmiyorum pek onlarla sirf bu yuzden. Sizce nasil bir yol cizmeliyim?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlarını bırakma Bak kaç yıllık arkadaşsınız böylesi kolay bulunmuyor çok pişman olursun bırakırsan yalnız kalırsın hiç kimse onların yerini tutmaz tutsada uzun sürmez insanlarn senin hakkında ne düşündüğüne ne bakıyorsun kim kusursuzdur ki zaten bence tek sorun senin kendine güvenmemen

0|0
    0|0
    • evet guvenmiyorm. kendime bodur ve kelim😊

• Bu cok güzeldi :)

• Teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• onlar sana gerçekten değer vermeseydi ve senin düşündüğün gibi düşünseydiler seni yanlarında bir saniye bile tutmaz ve dışlarlardı, sen söylüyosun 6 yıldır berabersiniz yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor onlar seni olduğun gibi sevmiş bence asla gruptan ayrılma ayrıca kelim yazmışsın tedavi olmayı deneybilirsin

0|0
    0|0
    • Onlardan yana bir sıkıntım yok haklısın ama. Bir kız ortamında yeni biyere giderken falan ne bilim sönük kalıyorum sanki aralarında.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence yersiz şeyleri dert ediyorsun. Hem sosyal faaliyetlerine de katılmaman bile yanlış, onlar senin arkadaşın, bende eşimi arkadaşların arasında tanıdım ve grubun en kısa boylusuydu.

0|0
    0|0
    • Evet arkadasim. haklisin tabi ama iste dert ediyorum bazen. Esin sansliymis demekki kisadan kastin ne ki bnden kisa sanmiyorum esini

• Arkadaslarnla git konus, rahatsz oldugunu belirt, eger seni uzuyosa arkadasligini bitir, seni oldugun gibi kabullenen arkadaslar bulunur bosver.

0|0
    0|0
    • hayir onlar bu konuya deginmiyolar bile ama gorunen koyde kilavuz istemez

• Tipinle ne alakası varki arkadaşlarının?

0|0
    0|0
    • bir kız ortamında olsun veya baska birşeyde sönük kalıyorsun hani

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanka yapma ama hepimizi Allah yaratmış tip önemli eyvallah da, her şey tip mi amk? vardır seninde onlardan iyi bir yanın. müzik kulağın iyidir iyi spor yaparsın ağzın daha iyi laf yapar daha sempatiksindir daha eğlencelisindir. illaki vardır yani :D takma kafaya :D

0|0
    0|0
    • kanka saolasınn bu dediklerim yüzümü güldürdü. belkide dediğin gibidir haklısn :D

• sende sağol adamım :D

• dış görünüşe önem vermek, şu an için geçerli bir yaklaşım. dostum espirin iyi olsun, kültürlü ol, mutlu ol... gerisi gelir

0|0
    0|0
    • anladim dostum saolasin

• hem bu tip bir seyi dert ediyosan, bu senin alçakgönüllülüğünü gösterir, düşünceli bir yapın var galiba :)

• dusunceli takintili hasss alingan hangini sayayim ki kanka😊

Yükleniyor...