Sherlock holmes okumak?

Sherlock holmes serisi olan kitaplardan almak istiyorum iki yayın arasında kaldım everest yayınları mı martı yayınları mı ( ciltli olması tercihimdir )

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende Friday yayınları var daha uygun :-*

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende martınınkiler var ciltsiz ama kapağı ve yeni bölüme başlarkenki resimleri çok hoş

0|0
    0|0
    • Martının ciltli olanı var mı

• Everestin serisi ciltli diye düşündüm martıyı da çok övdüler kararsız kaldım

• Ya açıkcası ben martıyı okudum sadece ama hani bazı kitapları da başka yayınlardan alacağım mesela indigodan mı çıkmıştı tam bilmiyorum da yeni çıktı onu alacağım. Everest'ten okumadım fakat martı iyi Cidde'n yani. bir internetten bak kapaklarına falan hangisi hoşuna giderse artık.

Erkekler Ne Diyor 5

• Everest tavsiye ederim, martı biraz daha kolay anlaşılır biçimde yazmış ama Everest daha gerçekçi çeviri sanırım. . Mümkünse orjinalini oku

0|0
    0|0
  • direk filmini izle kıtapları hıkaye gıbı hc roman tadında degıl

0|0
    0|0
    • Kitapları okuyup saklamak istiyorum.

• jmm orasını blemem ama okumaya dgcek ktaplar degl yanı dvd sını al fılmını sakla daha dgeerlı olur. zira fılmleri bambaska bsey

• bir de sadece sherlock var :) iki sene arayla dizi çekiyor

0|0
    0|0
  • Marti

0|0
    0|0
  • ben başladım sıktı. Bence filmlerini izle. Kitap sıkıyor. 1 kitapta bile 5 tane olay 5 tane çözüm var artık beynin yanıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...