Ben artık çocuk değilim ne yapacağıma kendim karar veririm diyen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Genelde 15 ile 20 yas arasinda bu kizlar ve ben buyudum artik ozgurum cocuk degilim gibi dusunce ve triplerle her önlerine cikan erkege yesil isik yakip birlikte olan ve ozgurlugu yalniz cinsellikte sinirsizlik olarak goren ve 30 lu yaslara gelince yana done kendileriyle evlenecek erkek arayan bu kizlar hakkinda ne dusunuyorsunuz?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• peki her daim 'benim pipim vaaaa, istediğim kızı şeyederim. biraz gencligin tadını cıkarayım' diyip evlenmeden önce her naneyi yiyen sonra iş evlenmeye gelince 'efenim kukusuna, totosuna dokunulmamıs olsun, şöyle olsun, böyle olsun' diyen adamlara ne demeli? senin mantığa göre o kızlar tüü, kaka da bunlar ney peki?

2|0
    0|0
    • Bu tur bir erkegide hicbir sekilde tasvip etmiyorum son derece haklisin

Kızlar Ne Diyor 3

• Cinsel hayati olsun ya da olmasin, bir kadin 30'una gelince hep ayni tribe girer. Ayrica ozgurluk sadece cinsellikle olmaz. Cinselligi istedigini gibi yasamak ozgurlugun bir parcasidir.

0|0
    0|0
    • Tamam ozgurlukte bircok kisiyle yapilmasi cok zorunda kalinmadikca biraz tuhaf gibi geliyor bana

• Haklisin ama biz boyle gormedik iste anamizdan babamizdan ozellikle bir kizin evlenmeden iliskiye girmesini pek hos karsilamazlar baskasinin ne yaptigi bizi ilgilendirmez ama sozkonusu kendi kizimizsa ne yapacagiz mecbur onu uzak tutmamiz gerekmezmi boyle seylerden sonucta bu isler her turlu pisligin baslangici olabiliyor

• Cocugum 18 yasini gectikten sonra kimle, ne istiyorsa yasasin. Kendi sorumlulugunu kendi alsin. Yardima ihtiyaci olursa orada olurum. Ailem beni boyle yetistirdi. Sen de kendi kizini kafana gore yetistirirsin.

• 15-20 li yaşlardaki kızlarla çok takıldın herhalde. :/ Hiç öyle bir şey görmedim.

0|0
    0|0
    • Ben 27 yasimdayım bunu kendim yaptigim icin sormadim gencler icin endiselendigim icin sordum bizden gecti artik onemli olan genclere birsey olmasin

• kötü düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...