Hayatınızı etkileyen, değiştiren bir kitap oldumu?

Ya da çok beğendiğiniz çok güzel şeyler hissettiren vs bir kitap?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Değiştiren olmadı ama derinden etkileyen kitaplar oldu;
    Ateşböceği yolu-Aslında ikinci bir kitabı daha var fakat ben birincideki duygu selini göremedim. Bu kitap bir harikaydı."Dost olmak"üzerine kurulmuş bir kitaptı. Bittiğinde bende bitmiştim.
    Senden önce ben-Bir dram vardı bu hikayede. Sizi kendine hayran bıraktıracak iki karakter vardı. Ağlamak vardı, nefessiz kalana dek ağlamak, hıçkıra hıçkıra..
    Cehennem-Ben daha çok romantizm olan kitaplara yönelirdim. Bilim kurgu benim için yeni bir kapıydı. Olaylar olaylar, ürpertiler ben kitabı okurken sanki uçuyordum o derece süper bir kitaptı.
    Suç ve ceza-Aslında bu kitaba okulun zoruyla başladım. Betimlemeler çok uzun ve olaya çok geç girildiğini düşündüğüm bir kitaptı. Bir 250 sayfa falan kaç saat, kaç sayfa okudum diye bakıp durdum ama bir anda işler tersine döndü betimlemelerin uzun olması hoşuma gitmeye ve o psikolojiyi anlamama neden oldu, aksiyon bollaştı derken yine durağanlaştı fakat sonra yine süper olmaya başladı. Bir kitabı okurken hiç böyle duygu değişimleri yaşamamıştım. Beni çok fazla etkileyen bir kitaptı. Razulmihinde en sevdiğim karakterler arasında yerini aldı.

0|1
    0|0
    • Söylediğin ilk iki kitabı sepetime ekliycem. Yorumunu çok beğendim çok teşekkür ediyorum. Gerçekle alakası olmayan olayları içeren kitaplar, filmler hiç ilgimi çekmiyor. Aslında çok kitap okuyan biri değilimm toplasan en fazla 20 kitap bitirmişimdir bugüne kadar ama sürekli kitap okumaya karar verdim çünkü kitap insana çok şey katıyor insanı olgunlaştırıyor, insanlaştırıyor , düşündürüyor vs bunların farkına vardım. En son Kahraman tazeoğlunun Yaralı kitabını okumuştum çok etkilenmiştim şimdide bir psikoloji kitabı aldım onu okuyorum. En çok aşk kitapları ilgimi çekiyor başka tavsiyelerin varsa alabilirim :)

• Bende aşk içerikli kitapların öyle oldugunu sanıyodum o bunu sevmiş bu şuna şöyle demiş faalan sanıyodum ama bu kitapda bence bir çok kitapda aranan güzellikler var :) :D

• :) :) :)

En İyi Erkek Görüşü

• oldu ve hala daha değiştirmeye devam ediyor
    Kuantum Kodlama - R. Şanal
    şiddetle tavsiye ederim ince bir kitap ztn en fazla 8-10 tl bir şeydir, kişisel gelişim kitabı okursan ve uygularsan yüzde yüz faydasını göreceksin

0|1
    0|0
    • Bu kitap kişisel gelişim kitabı mı? Başka tavsiyen var mı?

• evet. başarının psikolojisi-Ali Karakuş, 0'dan 1'e-Ali Karakuş, hafıza teknikleri-turgay keskin

Kızlar Ne Diyor 3

• Aklından bir sayı tut, kötü çocuk

0|1
    0|0
  • Ya öyle değiştiren olmadı ama farklı düşünmemi sağlayan ya da var olan düşüncemi sağlamlaştıran oldu. İçimizdeki şeytan birinci sırada benim için. Mutlaka okunmalı bence, yükümlülüklere dair.

0|1
    0|0
    • Ne anlatıyor o kitapta? Psikoloji kitabı mı bu? Ne gibi bir faydası oldu?

• Kucuk prens kitabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mümin sekman her şey seninle başlar okumanı tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • Kitaptan bahsedebilir misin biraz sana ne kattı ne anlatıyor?

• Çok teşekkür ederim ilgimi çekti alabilirim :)

• Rica ederim :)

• Hayir gerci bu ek kitap okumadigimdan olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...