Müzik zekası olan var mı aramız da ?

arkadaşlar ingilizceyi geçtim türkçe bir şarkıyı bir ay üst üste dinliyeyim yine de nakaratları bile karıştırıyorum ritme karşı bir zekam yok hiç bir şarıkıyı şu yaşıma geldim ezbere bilmem sizin de aranızda böyle olanlarınız var mı =?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Yeteri kadar dinlersem ritim de yaparım ezberlerim şarkıyla söylemeye çalışırım

0|0
    0|0
  • youtube.com/watch?v=Ko-WmSlVqmM

bu şarkıyı bir kere dinle bağımlılık yapıor allah kahretsin bu şarkıyı diceksin emin ol bir yapışcak kemircek arkamdan küfürler ediceksiniz o derece asdasfasd

0|0
    0|0
  • la bende müzik zekası ne diyom. o dikkat ve ezberle alakalı bir durum.

0|0
    0|0
    • ona ritim zekası da diyorlar , bence sende bir sorun var ezberle ve dikkatle alakası olan bir durum değil ritim ve kulakla alakalı bir durum.

• bir şey bilmiyorsun bari konuşma , git google yaz öğren de gel. boş boş ayıp tutma düz mantık bir taraflarına giriyor sonra

• :D Hayır niye bu kadar atar yaptın onu anlamadım. Ben sana biliyorum demedim yorumumu yazdım. Şimdi ne diye bu laflar.

• Ezberleme yeteneğin nasıl acaba

benim bir sıkıntım yok bu konuda

0|0
    0|0
  • ilginç, ilk kez duyuyorum böyle bişey...

0|0
    0|0
  • 2-3 kez dinlesem ezberlerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim müzik kulağım var. Zaten müzik bölümü okuyorum. 5 şarkıyı ezberleyebilirim ama bir paragrafı zor ezberlerim.

0|0
    0|0
    • işte bunu demek istiyorum bazıları anlamıyor :) teşekkür ederim ben de bir paragrafı 2 dakika da ezberlerim ama müziğe kafam basmıyor :)

• Piyanoda bir kez calinan nakarati, basina gecip nota bilmeden calabilecek kadar kulagim vardir.

0|0
    0|0
  • Müzik zekası değilde kulağını biliyodum ben :D

0|0
    0|0
  • Ben çok güzel şarkı ezberlerim :D Küçükken ezberledğim bir şarkı aklımda hala :D

0|0
    0|0
  • Evet bende ezberleyemem şarkıları.

Zaten ezberimde iyi değildir. Tamamen mantık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...