Şiirsever yok mu burda?

Sayfada en az ilgi çeken şey edebiyat-şiir sanırım daha bu konuda doğru dürüst bir paylaşım ya da bence gormedim bunun sebebi nedir bu kadar mi uzagiz şiirden yazikkk w

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Okumayı severim. Ama iki şiir okuyunca ben de yazayım diyen tiplerden değilim. Ama deneme tarzı yazarım , kendimi o türde daha rahat ifade ediyorum sanırım. Burada ise evet hiç ilgi duyulmuyor ya da sohbet konusu olmuyor bu konu. Sebebi insanların bu gibi siteleri ya da sayfaları ne için kullandiklarina bağlı.

0|0
    0|0
    • Ben daha cok can sıkıntısından giriyorum buraya ama iogimi ceken fazla konu olmadığı için burasi da sarmiyor maalesef şiirle de sürekli haşir neşir olmak istemiyorum çünkü bütün halet-i ruhiyemi etkiliyor şiir sanat-edebiyat muhabbeti edebilecegim arkadaslarim olsaydi iyi olurdu ama maalesef o da yok

• Zaten o nasilim kismina hic girme özgüven eksikligimidir ya da ego tatmini midir bilemedim ama cok sacma birsey surekli fotograf atip begenilme ovgu alma isteği nedendir bilmiyorum kalkip kendini hic tanimadigin insanlara onaypatmann ne geregi var

• Hiç deme. Kesinlikle kendini tatmin etmek için her şey. O sebeple sitenin mi yoksa kişilerin mi eksikliği bilmiyorum ama bir şeyler tam değil. goruslerin nasıl olduğu değil de oranın buranın nasıl oldugu daha onemli ne yazık ki.

En İyi Erkek Görüşü

• iki kitap çıkaracak kadar şiirim var güzelde okurum. .
    ama edebi eserler günümüzde yer bulamıyor..

0|1
    0|0
    • Ne guzel bn de yazmaya calisiyorum ama bir beklenti oomadam yaziyorum kendi duygukarim kendi siirlerim baskasi deger ver, ese de farketmez :)

• Daha onemli islerim var gibi gorunuyor ara sira yazabiliyorum sadece maalesef

• hayırlısı ozaman (:

Kızlar Ne Diyor 1

• Edbiyat şiir aşktır. Ben lise zamanımdan beri çok severim. Okumayı yazmayı.

0|0
    0|0
    • Ne güzel siir yazan kiz az devam edersn umarm

• Aynen öyle o da doğru :) mürekkebimiz tükenmesinde devam edelim

• Hüzün var olduğu sürece tukenmez o murekkep :) işte bu yuzden yazmak lazimdi yazmasak olmazdı çünkü demis şair :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim, KS kullanıcıları Edebiyat ve şiirden fazlasıyla uzaklar. Soru ya da Bence yazdığın takdirde, zerre ilgi göremiyorsun. Bu sebepten dolayı, sevenlerde yazmaktan, konuşmaktan vazgeçiyor. Çok nadir var; Edebiyat ve şiir sever insanlar. :)

0|1
    0|0
  • cok severim.

0|1
    0|0
  • Yok aga akıcı şeyler gerekiyor gençlere böyle kıpır kıpır kıvıl kıvıl :)

0|1
    0|0
  • sezai karakoç

0|1
    0|0
Yükleniyor...