Hangi konuda daha fazla bilgi sahibi olmak isterdiniz?

Sanatçı olmak isterdim, resim yapabilme yeteneğim olsun isterdim, bir de bilime dair herşey.

Siz?

0|0
20|19

En İyi Erkek Görüşü

• Keşke şanlı tarihimiz hakkında çok daha fazla ve doğru bilgiye sahip olsam.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Şahsen bilim benim için çok çok özel bir şeydir. Albert Einstein, Stephen Hawking gibi ünlü bir bilim insanı olmak en çok isteyeceğim şey. Şahsen Astrofizik baya bir meraklıyım kuantum teorisini falan iyi bilirim. :) Küçüklüğümden beri de böyle sürekli bir araştırma falan içindeydim sürekli bir projeler geliştirirdim :D Yani baya meraklıyım :) Zaten tübitakın bu etkinliğine de katıldım :) Bazı kendimle alakalı edindiğim bilgiler beni bu işe daha çok itti hatta Albert Einsteinle genetik bir benzerliğimiz var (Ne olduğu sır) ve bu benzerlikte bir çok bilim adamı var. Üniversite de umarım fizik ya da genetik istiyorum :)

1|0
    0|0
  • Resim konusunda biraz daha yetenekli olsaydım yapmak istediğim yığınla şeye hemen hayat verirdim.

1|0
    0|0
  • Matruşka hakkında siyaset ve oynanan oyunlar hakkında düşündükçe beynim baskı uyguluyor bana hep ikilemde kalıyor ve sinirleniyorum

1|0
    0|0
  • Matematik.

1|0
    0|0
  • herkonuda

1|0
    0|0
  • Yazılımclık hakkında.

1|0
    0|0
  • manevi ilimler...

1|0
    0|0
  • En az 4-5 yabancı dil bilmek isterdim

1|0
    0|0
  • müzik tabiki. eğitimini almak isterdim. eğitimsiz yetersiz hissedyrm kendimi ne kadar ilgi duysam da

1|0
    0|0
  • bu dilekse herseyi bilim.

1|0
    0|0
  • bilmek yanlızlaştırır ve mutsuz olursun

1|0
    0|0
  • Din konusunda.

1|0
    0|0
  • Arkeoloji.

1|0
    0|0
  • müzikal anlamda kalıcı eserler oluşturmak isterim

1|0
    0|0
  • Çok çok iyi bir dünya mutfağı aşçısı olmak isterdim. Çok ülkenin yemeklerini yapabilmeyi isterdim.

1|0
    0|0
  • Cesetler konusunda

1|0
    0|0
  • Ben de İslam alimi olmak isterdim.

1|0
    0|0
  • profil fotondaki sensen derhal kuaförlk öğrenip senin kuaförün olmayı isterdim. o saçlara dokunmam lazım :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• İnsan psikolojisi.

1|0
    0|0
  • Edebiyat :) çünkü okumak ve yazmak çok hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0
  • Daha çok din konusu

1|0
    0|0
  • Din psikoloji

1|0
    0|0
  • Tıp alanında

1|0
    0|0
  • bölümüm hakkında daha çok bilgiye sahip olmak en iyisi olmak isterdim.

1|0
    0|0
  • Sesim güzel olsun isterdim şarkı söyleyince hayran olsunlar isterdim 😄

1|0
    0|0
  • Kendi alanında tabiki

1|0
    0|0
  • resim müzik dans.. :/

1|0
    0|0
  • Ben kainatın bütün hikmetlerini bütün amaç gayelerini bilmek isterdim

1|1
    0|0
    • O zaman Allah (c. c) azze ve celleye yönelecek ve bu konu hakkında ki zikir ve duaları etceksin kurbanım.

• Tefekkür ile Zikri birleştirmek lazım o zaman. “Allah'ı çokça zikredin ki, felaha eresiniz” (Enfal Sûresi, 45) Ey ahali! Şu sarayın meliki olan efendimiz, bu şeylerin izharıyla ve bu sarayı yapmasıyla, kendini size tanıttırmak istiyor. Siz dahi onu tanıyınız ve güzelce tanımağa çalışınız. Hem şu süslemelerle kendini size sevdirmek istiyor. Siz dahi onun eserlerini takdir ile kendinizi ona sevdiriniz. Hem bu gördüğünüz ihsanlar ile, size muhabbetini gösteriyor. Siz dahi itaat ile ona muhabbet ediniz. Hem şu görünen ni'met ve ikramlar ile, size şefkatini ve merhametini gösteriyor. Siz dahi şükür ile ona hürmet ediniz. Hem şu mükemmel eserleriyle, manevî cemalini size göstermek istiyor. Siz dahi onu görmeğe ve teveccühünü kazanmağa iştiyakınızı gösteriniz. Hem bütün şu gördüğünüz süslü eserler üstünde birer hususî ve taklit edilmez mühür koymakla, herşey kendisine has olduğunu ve kendi eseri olduğunu ve kendisinin tek ve yekta olduğunu size göstermek istiyor. Siz dahi onu tek ve yekta v

• @-Reeeeyiz bunları biliyorum elh Teşekkürler bu arada risalelerden farkindaligim var okuyorum ama ilimldde uğraşıyorum elh tarikat sin heralde

• meslegim hakkında bide dini

1|0
    0|0
  • yazarlar hakkinda.

1|0
    0|0
  • Güzel bir sesim olsun dünya starı olayım isterdim

1|0
    0|0
  • Yabanci dil

1|0
    0|0