Ülke olarak ilime ve bilime ne kadar önem veriyoruz?

bizim milletimizden nice dahiler çıkarda yok olup gidiyorlar.önemseyen yok elinden tutan yok.

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• ayrıca eğitim sistemi okullarda hala başlama yaş sınırı türkçe kürtçe dersleri tartışılıyor abd de ki yeni projeyi duydunuzmu bilmioyurm derstekçileri bill gates mark zuck ve birçok programcı ilkokullarda programlamanın mantıgını anlatılıor nasıl çalışıyor devir teknoloji deviri olması gerekende bunlar bizimkilerde hala okullarda kapalı açık türkçe kürtçe bilmme ne boş işlerle ugrasıorlar

0|1
    0|0
    • işte biz bu sorunları çözebilsek

• çözebilecek kim var :S olayın aslı eğitim öğretimden başlıyor temeli orası orayada sen ben müdahale edemiyoruz

Kızlar Ne Diyor 10

• cevher çok da kıymetini bilen yok

0|0
    0|0
  • Çok zeki bir millet olmamıza rağmen yeterli imkanı ve desteği alamadığımız sürece hep başkalarının yaptıklarını izlemeye mahkum kalıcaz ..

0|0
    0|0
  • böyle entel sorular tutmuyor burda :D daha ergence sorular gerek... :D e cevabının ne olduğunuda sen buradan çıkarırsın :D

0|0
    0|0
    • yoğurt mayalamıyoruzki tutsun :d belki içimizde senin benim gibi ergen düşüncelerden arınmış kişiler vardır.

• ÇD unutmayalımki Türkiyenin genç nüfusu daha fazla ve ergenler her yerde...

• yapacak bişey yok zamanında bizde yaşadık o dönemleri.

• bizim ülkede hiç bişi yapılmaz hiç

çünkü yapanın elinden tutan yok

tek başına cırmala dur nereye kadar ?

0|0
    0|0
  • Katılarak 5'ledim. Çöpten bulduğu parçalarla ve hurdacılardan bulduğu bazı malzemelerle neler yapıyor insanlar, defalarca şahit oldum.

İlmini görmemiş üstelik, bir de gördüğünü düşünün...

0|0
    0|0
  • 90.000 din adami 70.000 doktor var Turkiyede, acikayici degil mi? :)

0|0
    0|0
  • Bizim ülke almış başını gidiyor sana binlerce şey sayabilirim.

0|0
    0|0
  • ilim ilim bilmektir , ilim kendin bilmektir :)

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum daha çok önem vermeye başladılar.

0|0
    0|0
  • Evet yok o yüzden yurtdışına gidiyorlar.

Para da cazip geliyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilim ve teknoloji konuları ne kadar siyasete giriyor ? hiç girmiyor . Bizim siyasetçilerin işi "türban" "terör" ve kendileriyle. Bilimsel konularda kararlılık ve süreklilik gereklidir. Bizde bu yoktur. Bilim adamlarına değer verilmemektedir. Aselsan da çalışan mühendisler birbir öldürüldüler. Medya da yer bile bulamadılar intihar denilip geçildi.

Bilimsel çalışmalar, ARGE çalışmaları için ekonominin iyi bir düzeyde olmaısı gerekir. Bunun içinde üreten bir devlet olmak gerekir. Dışa bağımlı bir ekonomimiz var. İpler bizim değil emperyalist devletlerin elindedir.Kukla hükümetler gelir gider.Üretemeyen sadece tüketen bir devletin bilimsel yönden gelişmesi mümkün değildir.

Yıllardır aynı konular pişirilip pişirilip önümüze konuyor. Diyanete 2012 yılında 4 milyar dolar bütçe ayrılmıştır. Bunun yanında sağlığa yarısı kadar.Osmanlı sanayi devrimine ayak uyduramadığı için yıkılmıştır. Biz hala yarı sanayileşmiş bir ülkeyiz.

0|0
    0|0
  • toplum olarak beğinlerimiz uğuşmuş.aslında bu konunun detaylı araştırılması gerekir.ama malesef ilgilene pek yok.

0|0
    0|0
  • hiç vermiyoz kanka bir el at :(((

0|0
    0|0
Yükleniyor...