Film , dizi , kitap?

Bu konularda kendine güvenen var mı? Ciddi soruyorum , güvenen arkadaşlar gelsin?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet, Var

0|1
    0|0
  • Ne tür bir kitap, dizi ve film seversin? Ona göre öneriler verebilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Güvenden kastın (!)?

DİZİLER:
    vikings, oz, banshee, californication, x files, alias, jericho, skins (ingiliz yapımı olan), misfits, sense8, mr. robot, mozart in the jungle, family guy, mad men, the 100, dexter, v 2009 uzaylı dızısı, dr who, nip tuck, 2 Broke Girls (komik eglencelı dizi), scrubs, The Flight of the Conchords (müzikal dizi), it crowd, my name is earl, true blood, How To Make It In America, the 4400, joey, Six Feet Under, friends, nikita (eski ve yeni yapımı var), seinfeld, married with children, Lilyhammer, fargo, supernatural, marco polo, Silicon valley, , legends, into the badlands, Gangland Undercover, graceland, power, quantico, man seeking woman, happyish, humans, tripped

FİLMLER:
    12 Angry Men, stuck, the guard, starred up, oldboy, new kids turbo, chaos, revolver, Amores Perros, city of god, c. r. a. z. y. , layer cake, pan's labyrinth, The Big Lebowski, flashback of a fool, sleuth, hanna, prestige, eastern promises, twıce born, the intern, the beach, bunraku

0|0
    0|0
    • Güvenden kastım , bilgilimisiniz değilmisinizdi :)
      cevaplardan bilgili olduğun anlaşılıyor.
      Uzayla ilgili dizi önerin varsa alırım ve bir öneride
      battlestar galactica candır.

• Öncelikle; misiniz ayrı yazılır,' de' de ayrı :)
      The expanse var yenı cıkan, onun dısında aklıma gelmıyor, eskı dızıler var, yenılerde cok yok sankı.

• Oldu o zaman , bana müsade.

Yükleniyor...