Film arıyorum adını bilmiyorum konusunu biliyorum. Yardım ederseniz sevinirim.

1. Film çok düşük bütçe ile çekilmiş zaman içerisinde yolculuk ile alakalı bir film. 2 kafadar makinayı icat ediyor sonra geçmişe gidip geliyorlar ama bir yerden sonra işler karışıyor şimdi ki zaman ile geçmiş zaman birbirine karışıyor. Aynı zaman da bu adamlar geçmişte kendilerini de görüyorlar ve işler hepten sarpa sarıyor.

İlk sahnesi ile son sahnesi aynı. Filmin adını ve yönetmenini hiç bi haltını hatırlamıyorum.

2. film ise $öyle; bir adam var profesör durduk yere üniversiteden istifa ediyor evini tam taşıyacakken prof arkadaşı bunu ziyarete geliyor. bizim eleman saka ile karışık gerçekte kim olduğunu anlatıyor bunlara.

Film tek odada geçiyor yani. Sadece anlatım flash back vs yok. Sadece kuru sohbet.

Bununda yönetmenini oyuncularını hatırlamıyorum.

Bilen varsa allah hakkı içün söyleye bilir mi şunların isimlerini ?

Güncellemeler:
Coldsocold a tesekkür ederim bir daha daha iki filmi de buldu sag olsun :)))

Yardimci olan tum herkese tesekkürler. Sorunu cozduk ama oneri almaya devam edebilirim hehehe.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Aradığım bir film var konusunu yazsam umarım bilen biri çıkar; bir doktor var. Küçük Oğlu ve kızı var bu doktorun. Oğlunun kanser olduğunu öğreniyor ve çocuklarını alıp dağ evi gibi bir yerde doğal yaşama başlıyor anneleri ise çocuğun hastanede tedavi olmasından yana bir takım olaylardan sonra annesi çocukları şehre getiriyor ve küçük oğlanın iyileştiğini öğreniyorlar. Bilen biri varsa çok sevinirim

0|0
    0|0
  • izlemiştim.. sürükleyici bi konusu var..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 1. filmde bunlar kafayı bulup gol gibi bi yere gidikten sonra zamanda yolcukuk yapıyorsa biliyorum hatta savasın ortasına dusuyolardı oysa sole yoksa yazmayım adanı bile :D

0|1
    0|0
    • yok :))) borsa ile ilgili islemler ile oynuyorlardi cakallar. senin dedigin hangisi söyle bakim ? :D

• Şu konuya bakmanı öneririm: link

0|1
    0|0
    • deneme yanilma :) bildigim filmleri cikartirsam belki buluruz. ama dedigim filmin imdb puanini olmasi bile ihtimal disi. 7000 dolarlik bir butcesi vardi :D kac kisi biliyordur acaba dunya uzerinde o filmi :D

• 33. siradaymis ve varmis : ) tesekkürler.

• 1.sine yakın hatta daha güzel bir film var. TimeCrimes diye. senin dediğin filmi ben de hatırlıyoruım izlemiştim. işler sarpa sarıyor falan ama adını hatırlamıyorum...

0|1
    0|0
  • 2.si The man from earth

0|2
    0|0
    • vay canini yerim senin be.

• eheheh emin olamamistim basta ama 7000 dolar bütçe dediğin zaman ta kendisi dedim. Rica ederim

• okumustum izledikten sonra sozlukten yorumlari :) oradan aklimda kalmis iyi ki kalmis :D

• türk filmi bu 1 yıl önce seyretti hatırladığım kız nışanlı nışanlıyken başka birine aşık oluyor çok az hatırlıyorum aşık olduğu çocuk fotorafcımıydı öyle bişe olması lazım sonra nışanlısı bunu .çocuk hasta çok bir yerde düşüyor sonra kızın nışanlısı yerde buluyor onu ama kızın sevgilisi olduğunu bilmiyor tam o sırada hasta olan yerdeki çocuğun telefonu çalıyor kızın nışanlısı tlfna bakıyor kendi nişanlısı arıyor.yanı yerde yatan kişi nışanlısının sevgilisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...