Bu linkteki Tuval Resmine kaç TL verirdiniz?

eni boyu

50x70 cm

olumlu-olumsuz eleştirilere açığız.

link

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• hatalar var

1|1
    0|0
    • nerelerinde ?

• rica ederim eserlerine değeri kendin biçmelisin başkaları değil emeği veren sensin

• aslında ben sadece merak etmiştim. galiba çok haklısınız. başkasının emeği değil sonuçta kendi emeğimiz.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bir resimci olarak 100 150 verirdim çünkü ayrıntı ve detay fazla degil. heleki bu tablo yapan kişiye aitse başka birşeyden yararlanmadıysa 300 400 arası değişir.

0|1
    0|0
    • rosebud madem öyle sana birkaç link atayım sende kaç paraya gidecek olduklarını söyle bana , benim tablolar boş boş durmasın satayım da para etsin bari :D

• Nerdeyse ayrıntıya inilmeden detaylar yapılmadan özentisiz bir şekilde küçük tuvalleri tabloları yaratıclıgını kullanıp satanlar 200 e mal oluyor ayrıca çok güzel emegine saglık bunu hiç düşük fiyata satma resim çok önemlidir

• haklısınz sonuçta kötüde olsa emeğinin çok düşük fiyata gitmesini kimse istemez. bizde 8-9 tane resim var toplamda.

• sudaki ve gökyüzünde tonlaman çok güzel başarılı gerçektensağ taraftaki ağaçlarda çok başarılı olmuş ama sincap ve ev için aynı şeyi söyleyemicem çirkin değil güzel ama aynı tonu ve gerçekçiliği yakalayamamşsın :S fiyat biçme konusuna gelirsek ben böyle sanatlara genelde para biçmiyorum biçemem

0|1
    0|0
    • anladım teşekkür ederim efendim.

• baskı tabloları orjinal sanarak 200tl verenler varken netten 50tl ye bile satamazsın - sergide reklamına gore degisir.misal - link bu tabloyu sergide sattıktan sonra (1600tl) fikir edinmek icin gittigidiyor acık artırmaya ekledim 80tl ye zor cıktı

0|1
    0|2
    • soru hakkında hiç bir fikrim olmadığı için esprili bir şekilde yaklaşmak istedim :)

• salla yahu :)

• gizlenmiş bide:) o değilde, başkasının emeğini çalmışsın lafına taktım ben.

• Ressam veya ona benzer bir sey degilim, fiyat belirtemem. Ama hos olmus, renkler hosuma gitti. Daha varsa koy merak ettim.

0|1
    0|0
    • teşekkür ediyorum. şuan resim olarak yok. evde tuval olarak mevcut. eğer isterseniz daha sonra gösterebilirim.

• 100 TL

0|1
    0|0
  • Biz resimden anlamayız ki, fiyat biçemeyiz.

0|0
    0|0
    • anlamanıza lüzum yok ki, sadece beğenip beğenmediğinizi söylemeniz yeterliydi.

• Eserin sahibi bir fiyat belirlemeli.,

0|1
    0|0
  • ayrıntı fazla yok bir de sincap hiç olmamış fiyat 50 lira felan benim gözümde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ahh o sincabı oraya koymasaydın daha iyi olurdu :)) Güzel güzel. Emeğin var ama en fazla 20 25e okutursun.

0|1
    0|0
    • kendi dünyanı düzenler gibi canının istediğini koyuyorsun:)) evet koymasaydık daha iyiydi

• Tamam bekliyorum at bakalım link :))

• Helalinden 10 tl verirdim :)

0|1
    1|0
  • 50 krş. ederi var.

0|0
    2|1
  • 100-150 lira.

0|0
    0|0
  • çok dandik kanka :((((((

0|0
    0|0
  • Resimden anlamayan ve odasının duvarı boş olan bir ev hanımı bu resim için 300 tl verebilir.

0|0
    0|0
  • Picasso yazısı varsa 1.000.000 dolar verirdim. Yazmıyorsa 20 TL

0|0
    0|0
    • bi ara sankoparka gittik orada resim sergisi gibi bişey yapmışlardı. resmen saçma bir resme adam 400TL fiyat biçmiş.

• bir tabloya milyon dolar veren insanların akıllarından şüphe etmişimdir hep

• Sen kaça verdiğini söylesen daha anlamlı ve mantıklı olurdu genç.

Ürününü öyle piyasaya sürersen 5 lira bile zor alırsın.

Senin yaptığına inanmıorum gerçi ama başkası yaptıysa bile sanatı ayak altına aldığın için kendinden utanmalısın bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...