Dalgaya almak amacıyla lütfen yazmayın benim için ciddi bir konu özellikle sağlıklı arkadaşlarım yardımcı olursa?

Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım var benimle geçmişiyle ilgili birkaç şey paylaştı mafya/yanlış çevre ya da siz ne derseniz deyin bazı yanlış insanlara bulaşmış o zaman henüz 14 15 yaşlarındaymış ve kolundan bir şey enjekte etmişler sadece bir kere olmuş benim anladığım kadarıyla o zaman hastaneye gidip ne olduğu hakkında peşine düşmek aklına gelmemiş aradan yıllar geçmiş tabii o insanlarla da hiçbir bağlantısı kalmamış ve tiroit hastası olduğunu öğrendi sıcak nodülmüş doktoru yaşın daha çok genç bu yaşta sıcak nodül olması ilginç sen büyük bir radyasyona maruz kalmışsın demiş acaba o enjekte edilen şeyle alakası olabilir mi eğer varsa da böyle bir etki yapacak radyoaktif element ne olabilir?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bu doğruysa enjekte edilen şey nükleer bir radyasyondur ve bu radyasyon devletler dışında kimsede olmaz tıpkı alman ajanına yapılan enjektör gibi insanı yavaş yavaş öldürüyor rusyanın suikasti sonucu bu ajan bu iğneden yapılmış adam yaklaşık 10 yıl sonra öldü bence buda seni dalgaya alıyordur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bence arkadasini koluna enjekte ettikleri seyle onu takip. ediyo bile olabilir belki ilacin yaptiktan belli. bir sure sonra o insanlarla iletisim kuruyolar belli olmaz bence olabilir kafamda deli sorular bence arkadasini ilac etkisini tamamen gosterince kacircaklar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Detay can sıkıcı

0|0
    0|0
  • İlginç bir konu hiç duymadım böyle bişey Uzamn birine danışın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...