Arabesk rap dinler misiniz ?

Arabesk rap'i dinleyenlerle birlikte bir çok dinlemeyende var. Mesala ben anlamlı buluyorum. Peki Siz ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Arabesk dedin mi bir Müslüm Gürses bilirim bir Orhan Gencebay , onlarıda pek dinlemem ...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 11

• ne yazık ki müzik türlerinin en kötüsü... liseli gençler çok dinliyor bizim oralarda diğer şehirlerde nasıl bilmiyorum... kızlar siz bari dinlemeyin !

0|0
    0|0
  • ergence rapin arabeski olmaz arabesk dinlemek istiyorsan rahmetli müslüm baba orhan gencebay dinle ayrıca kalitelide değildir arabesk rap denilen şey

0|0
    0|0
  • ********************amele işi

0|0
    1|0
  • link budurr iştee :)) hastasiyizz nineeeeee ))

0|0
    0|0
  • Nefret ediyorum ibretlik hepsi .

0|0
    0|0
  • aynı anda değil.

ayrı ayrı dinliyorum

link

0|0
    0|0
  • Rap dinlemem, Sago Dinlerim..

0|0
    0|0
  • Rap'ini çıkart arabesk dinlerim sadece arabesk olarak da Müslüm Gürses dinlerim.

0|1
    0|0
  • Arabesk raptan ziyade, beyin terk sondromu izlenimi veriyor bana.

0|0
    0|0
  • arasıra ama hepsını değil guzel olanlar hoşuma gıdenlerı

0|0
    0|0
  • dinlemem müziği insan çileden çıkarıyor zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Arabesk Rap yapmayı bilenler dinlenir. Evde bilgisayarda kayıt alanlardan birşey çıkmaz ama stüdyoda kayıt yapanlar harika ya harika.

Mesela bu

link oooffofffffffff

0|0
    0|0
  • link .

0|0
    0|0
  • Ne'er.

Dinleyenlerden olabildiğince uzak dururum ama neden dinliyorsun diye de sorgulamam.

0|0
    0|0
  • Dinlerim tabi... Arabesk Rap, R&B Klasik Müzik, Pop Müzik, Arabesk Müzik... hepsini dinlerim..

0|0
    0|0
  • İğreniyorum -_-

0|0
    0|0
  • Ortamda dinleyen kim varsa vurup müziği değiştiresim geliyor, tutuyorum kendimi.

0|0
    0|0
  • Öldürseler dinlemem

0|0
    0|0
  • Çok mu önyargılıyım acaba açıpta dinlemişliğim yoktur ,duyduğum kadarını sevmediğimden belkide.

0|0
    0|0
  • bı zmnlar dınlıodum

0|0
    0|0
  • hiç dinlemedim desem yalan

0|0
    0|0
Yükleniyor...