Kadınlar neden hassasdır ?

kadınlar neden hassasdır ?

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Erkeklerin evi geçindirmek, ailesıne bakmak gibi görevleri var

Kadının görevi ise yemek yapmak, çocuk bakmak, evi temizlemek değil

Bunları yaparsa iyiliktir.. görev değil

Ama yine de yapar çok sevdiğinden... çünkü...

sadece görevi sadece "sevmek" tir

Kadın eğer ki

amaaan biri giderse öbürü gelir diyorsa

kimyası bozulup erkekleşmiştir bence

o yüzden... hassas değildir

Kadın kadın gibi olmalı... sevmeli...

0|0
    0|0
  • duygusalız hormonlarla alakalı olablır

1|0
    0|0
    • hassas olmanızı buraya tasıdım farkında olmayanlar vardır anlasınlar sizi ona göre davransınlar neticede bazıları anlamıyor

• daha detaycı,ince fikirli,alıngan ve duygusaldır.

0|0
    0|0
  • duygularını yoğun yaşar çünkü; çok sevinir, çok şaşırır, çok duyar, çok hisseder, çok üzülür... kısacası derinlemesine yaşar bu yüzden hassastır. çabuk etkilenir her şeyden...

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum bunun pek çok kişinin düşündüğünün aksine iyi bir şey olduğunu da düşünmüyorum. Bir çok kadın ah ben çok hassasım narinim ilgiye ihtiyacım var triplerinde ama bir şeyleri kafaya takmanın ufak şeylere kırılmanın neresi güzel? Duygusallıktan bahsediyorsak onun kadında olduğu kadar erkekte de olduğunu düşünüyorum, tek bir cinsiyetle sınırlandırmak bana saçma geliyor

0|0
    0|0
  • Erkekler neden fiziksel olarak daha güçlü yaratılmışsa ondan olsa gerek, yaradılış olarak verilen bir şey.

Hassas olmayan kadınlarda yok değil ama.

0|0
    0|0
    • istisnalar olabilir her iki cinsten de.ama sizkadınlara en iyi yakısan samimiyet ve duygusal bütünlük.

• hormonal olsa gerek ..duygu degişimi sık sık yaşıyoruz buda haliyle hassas olmamıza sebebiyet veriyor

0|0
    0|0
  • yapısı gereği

0|0
    0|0
  • Duygusal varlıklarız çünkü

0|0
    0|0
  • hassas değiliz biz...sayenizde taş kesiyoruz.

1|0
    0|0
    • hassas olmanızı buraya tasıdım farkında olmayanlar vardır anlasınlar sizi ona göre davransınlar neticede kazzık kadar adamlar bazıları anlamıyor ben farkındayım hakkımı yemeyin yoksa buraya neden tasıyım bak sorunlarınızla ilgileniyorum.

• eyvallah sağolasın :(

• neden üzüldün

• neden olmasın ki ! sakıncası mı var?

1|0
    0|0
    • yok canım ne sakıncası ben hassas olmanızı buraya tasıdım farkında olmayanlar vardır anlasınlar sizi ona göre davransınlar neticede kazzık kadar adamlar bazıları anlamıyor

• küzler işte

• :)))))) bende bir sıralar öküzdüm ama artık emekli oldum şuan bir ahırda yük çekmekle meşgülüm .

• mal oldukları için

0|1
    1|0
  • Doğası gereği.

1|0
    1|0
  • Hormonlarr.. Belkide hassas olmasaydık anne olmazdık.

0|0
    0|0
  • Yaratan hassas yaratmış kadını,erkege göre çok duygusaldır..

0|0
    0|0
  • yaratılıs geregi

0|0
    0|0
    • hassas olmanızı buraya tasıdım farkında olmayanlar vardır anlasınlar sizi ona göre davransınlar neticede. iyi ki sizleri yaratmıs yaratan

• kadınlar duygusal düşünürler erkeklere oranla buda bizlerin hassas olmasına neden oluyor haliyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• iyi böyle ii erkek gibimi olsalardıı ?

1|0
    0|0
    • yo olmasınlar canım kim istiyor erkek gibi kadını

• tamam işte kurcalama diye söledim ha ciddi açıklama istiyorsan ( annelik vasfı onlara verilmiştir herşeyden önce hassas olma sebepleri yaradılıştan gelir.)

• ney ney ney neyyy ? kadınlarmı hassasss :D iyi güldüm bak :D hassasss heeee :D vay be :D hem erkeklerin yaptıgı herseyi yapabilecegini idda ettt sonrada hassassss yörü get yaavvv agızlarını actılarmı esitlikmiymiş neymiş bisey soyluyorlar sonra ben hassasım :D komik tatlıı :D cok tatlı

0|1
    0|0
  • Sen öyle sanıyorsun.. Genelleme yapılmaz bu konuda.. Kendilerine hassastırlar.. sana bana zor..

0|1
    0|0
  • kadınlar birer çiçektir ama durduğu yerde güzeldir eline alıp fazla sıkarsan dikenleri eline batar

vihuuuuuu ne kadar edebik konuştum.

0|0
    0|0
  • isteklerini yerine getirlmesi konusunda silahlarıdır . hassa değiller aksine şeytanlardır

1|1
    1|0
    • gözyaşı silah diyen bir insanın

anlayışlı olmasını beklemez kadın

• cünkü kadınlarda o yüzden

1|0
    0|0
  • çiçekler ilgi ve şefkat isterler...

1|0
    0|1
  • yaradılıştan olabilir..

0|0