Yeteneklerinizin farkında mısınız?

Herkesin illaki yatkın olduğu fakat açığa çıkmamış veya çıkmayı bekleyen bir yeteneği vardır. Peki siz bu yeteneklerinizin ne kadar farkındasiniz?
Özellikle güzel sanatlara yatkınlığıniz var mı? Hangi alanda kendinizi iyi ifade ettiğinizi düşünüyorsunuz?

0|0
23|50

En İyi Erkek Görüşü

• bunu yetenek olarak görmezdim lakin artık büyük bir üstünlük olarak görmeye başladım

''düşünmek''

insanlar sadece riayet ediyor neyi neden yaptığını bilmeden.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yeteneksizim KS

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Resim konusundaki yeteneğimin zaten bilincindeydim. Ancak, yazmaktan aldığım hazzın ne yazık ki geç farkına vardım. Şimdi deli gibi yazıyorum.
    Kendimi her ikisinde de yeterince net ifade ettiğimi sanıyorum. Gerçi, resimlerimi çoğu kişi garip görüyor ama olsun...

1|0
    0|0
    • Ne tür tarz ; resim yapıyor ve yazıyorsun

• Teşekkür ederim 😊

• Rica ederim.

• Çayı sağa karıştırıp girdap yapıom sola karıştırıp girdabı durduruom çok çılgınım :)

3|1
    0|0
  • normal insanların yaptığı sanatsal şeyler haricinde başka yeteneklerimde var :) mesela bir olayı anlayabilmek ve o olaydaki açıkları anlayıp olayları çözebilmek için hayalgücümü kullanıyor ve o olayı hayal gücümde canlı olarak yaşıyorum :)
    gelecekte olacak olayları geçmiş ve an'ı düşünüp değerlendirerek gerçeğe en yakın sonuçları gözümde canlandırabiliyorum :)

1|0
    0|0
  • Yeteneklerimi fark edeli çok oldu
    psikolojik ve telepatik yeteneklerim var
    ayrıca fotografik ve algoritmik bir hafızaya sahibim

1|0
    0|0
  • farkındayım...

1|0
    0|0
  • Evet. Havacılığa ilgim ve yeteneğim var.

1|0
    0|0
  • Muzikte yetenegim varmis. Yeni yeni kesfediyorum

1|0
    0|0
  • yazmaya yeteneğim var. roman yazmaya başladım.

güzel şiir yazabilirim.

doğaçlama şiir yazmayı seviyorum

1|0
    0|0
  • Resim, grafik tasarım... Görsel sanatlara yatkınım. Hayal gücümün de çok geniş olduğunu söylüyorlar. :) Reklamcılık sektöründe çalışmalıydım. Ama ben yanlış tercihler yüzünden çok alakasız bir alan seçtim ve çok alakasız bir işte çalışıyorum.

1|0
    0|0
  • Tiyatro da iyiyim

1|0
    0|0
  • Evet bilgisayar ve elektronik eşyalar konusunda yetenekli olduğumu düşünüyorum. Sevdiğim şeyleri çabuk kavrayabiliyorum. Eskisi kadar olmasa da ezberim iyidir.

1|0
    0|0
  • Edebiyatım iyidir desem? 😉

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Geometri ve 3 boyutlu düşünebilme yeteneğim var. Ygs de en az 130 net yapanlar bana geometri soruyor ve 10 saniye sğrmüyo çözmem. 3 boyutlu da çok rahat aklımda canlandırabiliyorum ama ne işime yarar bu yetenek bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Farkındayım

1|0
    0|0
  • Farkındayım resim Extreme sporlar dans yüzme futbol voleybol satranç

1|0
    0|0
  • evet farkındayım...

1|0
    0|0
  • Başta Türkçe dili olmak üzere köken bilim (etimoloji) üzerine bir yatkınlığım var. İleride yan uğraş olarak dil bilimci olmak isterim.

1|0
    0|0
  • sesim cok iyidir :)

1|0
    0|0
  • Çok güzel mutlu taklidi yaparım. Üzgün olduğumu anlayamazsın bile..

1|0
    0|0
  • evet,

1|0
    0|0
  • Kara kalem resim yapmayı severim

1|0
    0|0
  • Dans olabilir

1|0
    0|0
  • Keşfetmediklerim daha var.

1|0
    0|0
  • hayır degılım..

1|0
    0|0
  • bende bibok yok

1|0
    0|0
  • Evet farkındayım.

1|0
    0|0
  • Müziğe yetenek spora ilgim var ama vakit ve imkan bulabildikçe yapmaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Farkındayım ama sistem bozdu bizi

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...