Eger katilirsak , sizce bu sene Eurovision'a kim gitmeli? Bu sene girmezsek 2017 icin kim katilmali?

Sertab Erener'in Everyway that I can isimli parçasıyla Eurovision 2003'ü kazanmamiz sonrasinda Turkiye'de yapilan yarismada Athena'nin soyledigi For Real parcasindan sonra doğru düzgün bir şarkıyla Eurovision'a katilamadik ve bir daha da zaten 1. olamadik
Sizce Eurovision'a kim gitmelidir ki Sertab Ernener'in basarisini bir daha yakalayabilelim.
Siz de goruslerinizi paylasirsaniz sevinirim , universite icin hazırladığımız dergimiz icin kullanacağız:)

• Murat Boz
    9% (2)25% (1)11% (3)Oy Ver
  • Emre Kaya
    4% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Hayko Cepkin
    22% (5)25% (1)22% (6)Oy Ver
  • Sebnem Ferah
    30% (7)25% (1)30% (8)Oy Ver
  • Mabel Matiz
    17% (4)0% (0)15% (4)Oy Ver
  • Model
    18% (4)0% (0)15% (4)Oy Ver
  • Emre Aydın
    0% (0)25% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Mabel matiz model ya da şebnem ferah. Ortaya bir fark koymamız gerekir ama zaten bu sene katılmıyoruz umarım seneye bu üçünden biri olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayko ya da şebnem gitmeli

0|1
    0|0
  • Ajdar

0|1
    0|0
  • Bu sene terör olayları nedeniyle katılmayacağımız açıklandı diye biliyorum. Seneye belki... Gönül ister ki Hayko gitsin, inletsin ortalığı gelsin. Ama ben mişmişmiş de muşmuşmuş seviyesinde birilerini göndereceklerini düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Aynur aydın

0|0
    0|0
  • Songül gitsin yeminle Songül gitsin 1. Olmazsak neyim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Şebnem Ferah eurovisionun objektif bir yarışma olmadığını söylüyor. Bu yüzden katılmayacağını belirtti.

1|0
    0|0
  • Emre Kaya

0|0
    0|0
Yükleniyor...