Sizce DC mi daha iyi yoksa MARVEL mı?

Sizce DC mi daha iyi yoksa MARVEL mı? Sizce DC mi daha iyi yoksa MARVEL mı?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Marvel daha eğlenceli DC daha karanlıktır. Marvel okumayı daha çok seviyorum fakat birinin çocuksu diğerinin de ağır abi havası aşikar...

0|1
    0|0
    • Öyle olabilir * Dc de superman gibi saçm bir karakter var. Çok güçlü hiç zarar görmüyor falan.

• Superman güçlü ama olayı basit. Kriptonitle yaklaştığında savunmasız bir yavru kedi oluveriyor. Eig için teşekkürler bu arada.

• rica ederim. onu sürekli değiştiriyolar ama mesela bir yerde radyasondan etkileniyor. hatta o sayede Batman onu daha rahat yeniyor. Bir de güç farklılıkları çok.

En İyi Erkek Görüşü

• İki senedir üni okuyom marvel den haberim yok marvel ne kanka😅

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• marvel çocuklara göredir deadpool ve x men karakterleri hariç. TABİKİDE DC

0|1
    0|0
    • bu yorumuna katılamayacağım özellikle Daredevil ve Jessica Jones dizilerinden sonra

• saygı duyarım fakat bir gerçek varki dc yetişkinlere hitap ediyor

• Öyle ama son zamanlardaki yapımlar tersini gösteriyor. Dc dizileri özellikle cosplay gibi.

• Marvel.

0|1
    0|0
  • Marvel

0|1
    0|0
  • Marvel eğlenceli ama DC'nin kurguları karanlık ve derin olduğu için daha güzel

0|1
    0|0
    • bu yorumuna katılamayacağım özellikle Daredevil ve Jessica Jones dizilerinden sonra

• Batman vs. Superman ve Suicide Squad gelmek üzere ayrıca The Flash dışındaki DC dizileri çok başarılı bence. Marvel kötü demiyorum, sadece çocuklara yönelik. Yoksa ben ikisi arasında pek ayrım yapmam.

• aynen ben de öyle. ayrıca dc yi severim ama Daredevil dizisinden sonra Dc dizileri çok çocuk işi gelmeye başladı. Batman vs Supermanı bilmem ama Suicide Squad iyi film olur. Yönetmeni başarılı ve suç filmleri zaten branşı :)

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...