Susam sokağı bildiğimiz gibi değil miymiş?

link siz izlerken şiddet ve cinsellik içeren sahneler farketmiş miydiniz? ben hiç farkına varmadım açıkçası.

Güncellemeler:
açıkçası simit sarayı ile bağlantıyı bende kuramadım ne alaka.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ne varmış Susam Sokağında? Simit sarayı ile ne alakası var? Ne saçmalıyor bu yahu? İşte "ben buldum ben buldum" diye ortaya zıplayan biri daha...Susam sokağı kaç yıllaaaar yılaar önce yayımlanmıştı. İyi hatırlıyorum o zamanlar elele tutuşmak normal bişeydi... Şimdi bakıp elele tutuşulan sahnelere "aaa cinselik var işte" demek kolay. Gerçeği yansıtıyor mu peki?Birde simit sarayı ile ilgili bağlantıyı çözebileniniz var mı?Simitte de susam var diye mi düşünüyor acaba aklı evvel arkadaş?Simit saraylarının kurulması ile susam sokağının arasında yıllar var...Ayrıca bunlar "amerika için" üretilmiş çizgi filmler. Oralarda da simit sarayı var mı acaba merak ettim şimdi. Onlarda simit sarayına mahkummu bizim gibi(?)Sanki bişeyler kaçırıyor muşum gibi hissediyorum. :DDAhh bilinç altım çok doluu aah patlıycam şimdiSexx killl sexx kill :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben de cocuklugumda cok severek izlerdim.Ne simit sarayi'na hapsedildim,ne de fuhus batakligina dustum.

• link link böyle bişeyi bende duymuştum.kumarhanelerde verilen müziklerde müşterilere kaybetmelisin kaybediyorsun şeklinde telkinler veriliyor,filmlerde reklam afişlerinde kullanılıyor sadece çizgi filmlerde değil

• hay ben bunu diyene...

• Affedin tabirimi de gerizekalı mı bunu düşünen kişi?! O zaman seks düşkünü manyaklarız hepimiz! Sabah sabah ne büyük saçmalık bu! Bir de 8 yıl araştırmış! İşi gücü yoktu galiba...

• Yuh demek istiyorum yani bu duruma... Öküz altında buzağı aramaktır bu tam tabiri ile...

• bunun psikolojik boyutta ispatı var.direk bakınca anlamıyorsun ama alt bilincinin farketmesiyle o nesneye çakiliyorsun.yabancı birçok ülkede reklamlarda kullanılması yasaklandı ama bugün yabancı kliplerde filmlerde kullanılıyor.daha çok pagan inancını yaymak için. link bunda bence var okla kameraya dikkat edilirse

• tabi yaa, şirinler de komünist zaten. biz zavallı gençleri sapkınlığa ve anarşikliğe hep bunlar itti. hepimiz masummuşuz ya la:)

• link açılmıyoooo:((

• mesela hangi bölümler de ne vasrmış keşke biraz daha ayrıntılı açıklasaymış.

• evet zaten sırf susam sokağı'ndaki okuyamadığım ve anlamını bile bilmediğim sex yazıları yüzünden sapık oldum. bi de o teletubbies'ler yok mu o la-la'da kesin bi i*nelik var diyodum zaten ben :D adam ömrünün 8 yılını heba etmiş :)

• no hiç görmemiştim

Erkekler Ne Diyor 4

• olum edi yle büdü de gaymiş diyorlar, isviçredeki versiyonda evlendirmişler:DD

• bence bu sapık

• Bende farketmedim

• 8 yil diyor ve buldugu kanit sayisi kac ? micheal sikkofield kaynatasizi takir takir buluyor :P

Yükleniyor...