Kahvaltıya brunch diyen birisi özenti midir?

bence öyle diyenlerin hepsi özenti avrupalı olduk sanıyorlar ingilizce isim verince:)

0|0
812

En İyi Kız Görüşü

• sanırım az önce sorulan bir soruya tepki bu.. :)

0|0
    0|0
    • cahil bayana tepkim :) kızınca engelliyor

• günaydın bende onu dedim zaten türkçe karşılığı yok bizde o öğünün art niyet aranmasın dedim:DD

• :)) teşekkür ederim.. ben de bu tarz şeylerin özenti olduğunu düşünüyorum..

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• amaaan bakma sen adı öyle bildiğimiz kahvaltı işte

öğlene doğru olan kahvaltı :)

0|1
    0|0
  • ikisi farklı şeyler ama brunchın bizim dilimizdede kültürümüzde de bir karşılığı yok..özenti olup olmadığı yaşam şekline bağlı biraz

0|0
    0|0
  • İngilizceyi çok iyi bilenler bile böyle birşey yapmıyor.

0|1
    0|0
  • He!

0|1
    0|0
  • brunch havalı biraz daha :D

0|0
    0|0
  • Kahvalti brunch demek degil zaten ve bu demek oluyor ki ozenti.

0|0
    0|0
  • Ne bileyim bizimkiler toplanıp kahvaltı diyor 12ye kadar yiyip duruyor. Bir nevi brunch sayılır ama bizdeki adı kahvaltı.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• brunch tm olarak kahvalti demek değil, breakfast(kahvalti) ve lunc (ogle yemegi ) kelimelerinden türemiş zaten. kahvaltiyla öğle yemeği arasında atıstırıln hafif tarzda yiyyecekler. o kızn sorusunu bnde okudm, çok hosuma gitmedi.özenti ldukları konusnda katılıyorum.

0|1
    0|0
  • Kahvaltı ile brunch un saatleri farklı oluyor bildiğim kadarıyla brunch 12 dede olyor bizde ona öğle yemeği deniyor art niyet aramamak lazım

1|1
    0|0
    • katılıyorum bebeye ++ :)

• sosyete kahvaltisi işte:)

• Bişey demedim hoca zaten o arkadaşın sorduğu soruya bakılsa bariz sırıtıyo. "Arkadaşlarımla güzel bir brunch yapmayı isterdim" deyip "brunch" ın kelime anlamına arkadaşlarla açık havada yapılan kahvaltı demek "brunch" ın hayatına nekadar entegre bir kelime olduğunu ortaya koyuyor. ÖSS ye giren bir öğrencinin öss sınavına girdim dediğinde öss nin açılımına yeterince hakim olmaması gibi bir nevi.

• Görende İngiltere kraliyet ailesinden sanar brunchmış hasbam:)

1|0
    0|0
  • Türkçe karşılığı olmaz bir kelimenin çaren yoktur kullanırsın.. Ama böle götünden inglizce çıkaranlara kanser oluyorum arkadaşım olsa telefonunu silerim :D

0|0
    0|0
    • onun ne dediği beni ilgilendirmiyor ben onu korumak içinde yazmadım zaten genel olarak söyledim

• They are just a bunch of retarded people, who try to hide their stupidness by using foreign Words.

Dont take these people serious, they will stop when they recognize how stupid they sound.

Saygilar

0|0
    0|0
  • unlu mamüllere pötisör diyince avrupalı olduk sanıolar işte napsınlar :D

0|0
    0|0
  • brunch ve kahvaltı farklı şeyler ama kahvaltıya brunch diyen varsa özentidir o:D

0|0
    0|0
  • Kahvaltı ile Brunch ayrı öğünlerdir. Özenti olduğu kadar da bilgisiz bence.

0|0
    0|0
  • Birde şöyle birşey var "senin backroundun ne "Buda çok sık kullanılır oldu.

0|0
    0|0
  • brunch ile kahvaltı aynı şey değil. teknik olarak brunch geç kahvaltı gibi birşey oluyor.

0|0
    0|0
  • özentinin ta kendisi

0|0
    0|0
  • özentilik tabi ki

0|1
    0|0
Yükleniyor...