Tango mu Salsa mı?

Hangisini izlemekten/yapmaktan daha çok keyif alırsınız?

Güncellemeler:
Durup dururken halk danslarını savunmanıza gerek yok arkadaşlar. Halk danslarına da gitmiştim ve bende severim. Bu soruda iki seçenek sunuyorum size, bunun anlamı halk danslarını kesinlikle kötülemek değil. İkisini de sevmiyorsanız, ikisi de değil demeniz kâfi.

1|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Salsa daha hoş

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Biri vardı salsa yapıyodu profesyoneldi sanırım salsayı öğrenmelisin sana öğreteceğim demişti bende ne salsası kızım ben parmağımla şak şak bile yapmam dedim ozaman ayrlak yoksa seni gece kıtır kıtır keserim ben dediydi ayrıldıydık çok acayip:/

1|0
    0|0
    • Düşündürdü.. Aslında iyi ki ayrılmışsınız vallahi keserdi. :o

• Çayın yeri başka ama :)

• Muhakkak herşeyin başı çay:)

• tangoyu sevmiyorum salsa daha iyi

favorim kesinlikle swing çok eğleniyorum swing yaparken..

bachatayıda severim

1|0
    0|0
  • Bilgisayar başında Vampire Weekend'in Ya Hey şarkısını dinlerken yaptığım saçma hareketlerden daha çok keyif alırım.

1|0
    0|0
  • Tango

1|0
    0|0
  • Kizomba.

1|0
    0|0
  • karşımdaki bayan biliyordu öğretmeye çalıştı azda bana göre değildi

1|0
    0|0
  • çok uzak şeyler bana

1|0
    0|0
  • bence bachata ya da kizomba. oyle Seksi bir dans gormedim ben daha once, ama once eş lazım.

1|0
    0|0
  • İkisini de bilmiyorum ama, fırsat bulursam öğrenmek isterim. :)

1|0
    0|0
  • tango

1|0
    0|0
  • Bachata... :)

1|0
    0|0
  • tango bir butundur <3

1|0
    0|0
  • Delilo 😀😂

1|0
    0|0
  • cıfte tellı harman dalı turklerdekı bu ozentı nedır arkadas elın gavuru gelıp bızım kulturumuzu ogrenmeye calısıyor bız kıymet bılmıyoruz asımıle olmaya nekadarda heveslıyız

0|0
    0|0
    • Yahu ne alaka? Kendi kültürümü de gayet iyi biliyorum. Halk danslarına da gittim ilk olarak kendi kültürüme ağırlık verdim. Başka kültürleri öğrenmek suç mu? Ayrıca yabancı insanlar bizim kültürümüzü öğrenmek istediğinde oh ne güzel, biz öğrenmeye çalışınca asimile olmaya meraklı mı oluyoruz?

• Bir Karadenizli olarak horon iyidir.

0|0
    0|0
  • Zeybek

0|0
    0|0
  • halay

0|0
    0|0
  • Horon

0|0
    0|0