Müslümanlıktan çıktım, her şey günah bu ne yav?

Adım atsan günah ya.
o günah bu günah. Yok müzik dinlemek günah, su içmek günah, sağ ayakla kapıdan çıkmazsan günah, kırmızı şeytanın rengiymiş giymek günah, yok efendim kızla öpüşemezsin, kızla yatamazsın falan.
cennette huri dileyecekmişsin istediğin kadar yapacakmışsın palavra bence.
Yok işte yasinde adamın biri kasabanın ucundan koşup geliyormuş uyun bu elçilere diyormuş saçma sapan şeyler.
kendimi elhamdülillah ateist ilan ettim.

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Bugün böyle dersin yarın öbürgün islamiyette hetkesi geçersin bellimi olur. Bu sebeple sayıcaklarımı yuttum. Allah hidayet versin doğrularla kalbşn mutmayn osun

0|1
    0|0
    • Haksızmıyım belki bu siteye üye olmak bile günahtır

• Neden bu bilgileri ondan bundan dinliyorsun? Kendin aç Kuranın mealini tevsirini oku foğruyu öğren. Ayrıca islamiyette insanlara zarar vermeyen hiç birşey yasak gğnah değil.

• İki insan birbirnden hoslanıyor neden nisanlansalar bile gorusmeleri günah? Nefs icin mi? Ne alaka? Adem havva evli degilken birlikte oldular? ? ?

En İyi Erkek Görüşü

• adım atsan günah değil senin nefsinin hoşuna gitmediği için sen böyle diyorsun bir kere sağ ayakla kapıdan çıkmak kırkmızı renk vs bunlar günah filan degil ve gelelim kızlarla öpiüme yatma konusuna birisi senin bacınla yatsa ya da birsi senin bacını öpse hoşuna gidermi islam diyorki evlen öyle öp öyle yat hrkez birbiriyle yatsa birbirini öpse kimin kimin babası olduğu belli olmaz arkadaşım olur herkez senin gibi inkarclar o kuranı ancak alaya aşır ey kafir haddini bil seni seni yaratan boşuna yaratmamış bu dünyaya yemek içmek eğlenmek içn gelmedin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Müslüman olmamanıza saygım var. İnsana İNSAN olduğu için değer veririm. Düşüncelerinize de katılmıyorum. Şekilcilik şeytana aittir, Allah'a değil.

0|1
    0|0
  • Cok samimi

0|0
    0|0
  • Çıkarken kapıyı da kapa

0|1
    0|0
  • Çok şakacısın mübarek

0|0
    0|0
  • Okumadım valla ne desem yalan olur da. Müzikke kırmızı giymek saçnma geldi.

0|0
    0|0
  • Hmmm üzüldüm

0|0
    0|0
  • Müslümanlığında sana çok ihtiyacı vardı allahım ya çıkarsan çık

0|0
    0|0
  • ahahahahah süpersin bende öyle :)))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Sana bunları kim söylemişse asıl o günah işlemiş. İslamiyette haramlar var ama sayılıdır: Zina, Domuz eti yemek ve Kumar gibi. Kırmızı giymek, müzik dinlemek, Sol ayakla çıkmak hicbiri günah değil. Hem kim günahsızki önemli olan Günahına tövbe etmek vede günahını gizlemektir, hiç günah işlememek değil. Ayrıca Ölümden sonraki hayat sonsuz olucak Bir müslüman ne kadar günah işlese bile asla rabbine karşı asla ümidini kesmemelidir.

0|0
    0|0
  • Gizli olmasaydın saygı duyabilirdim.

0|0
    0|0
  • Kardeşim sen olayı yanlıl algılamışşın, fini sağdan soldan öğrenemesi. Kapıya sağdan girmemek vs bu ların jiç. biri günah değil yapılması sevap hepsinin de sebebi var. Güzelce araştır. Gece vicdanın rahat uyuyorsan eğer namazını da kılıyorsan başka bişeye gerek yoktur. Huzur da budur zaten

0|0
    0|0
  • Evlensen birlikte olsan helal alkolsüz içecekler helal sadaka versen helal dünyanın bütün nimetleri sana sunulmuş helal daha ne istiyorsun Allah tan belamı istiyorsun

0|0
    0|0
  • Yazdığın çoğu hüküm doğru değil. İslamı kendin araştır, insanlardan duyduğun her şeye inanma. Yoksa zanna kapılırsın.
    Doğru yolu bulman dileğiyle.

0|0
    0|0
  • aramıza hoş geldin kardeş.

0|0
    0|0
  • Allaha niye şükrediyon ateistim diye hahaha

0|0
    0|0
  • Adam akıllı araştırmanı yap duyum haberlerle gelmişsin belli

0|0
    0|0