Arapları hakkında ne düşünüyorsunuz seviyor musunuz?

Türk milleti araplaştırılıyor mu arap sömürgesi içinde miyiz?

Güncellemeler:
trt arapça çıktı

türkiye yi yönetenlerin arapça kelimeler ile konuşmai görünüm ve yaşam tarzı

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Araplar yer yuzunun mikroplari bence.her haltı kendileri yer ama sonra biz muslumaniz falan filan iste.tipleride iğrenc gercekten

0|3
    2|1
    • ya hocam yanlış konusuyorsun araplara yeryüzünün mikrobu diyorsun unutma peygamberimiz de bir araptı. dünya üzerinde hiç bir ırk diğer bir ırktan üstün değildir. Eger öyle olsaydı araplar insanlıgın en üstün ırkı olmaları gerekirdi zira islam arabistanda dogdu ve peygamberimiz bir araptı.

Kızlar Ne Diyor 4

• arap arkadaşlarım var çok tatlılar çok iyi anlaşıyoruz kültürleri ve yaşayışları çok farklı ama

1|1
    0|0
  • Araplari sevmiyorum.

0|1
    0|1
  • arap hlkı herseye göz yumuya petrol var ellerinde israili durdurabilek güçte olmasına ragmen bana dokunmayan yılan misali bir düşünce

0|0
    0|0
  • Nickine koptum yalnız. Nick entry uyumu bu olsa gerek.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Türklerin başına gelen en kötü şey islam olduğu gibi, arapların da başına gelen en kötü şey islam. Bugün müslümanların arabistanda cahiliye dönemi diye bahsettiği donemlerde,hep söylerim araplar belli bir medeniyet seviyesine gelmiş,kadına,sosyal yaşama değer veren anaerkil bir toplumdu. Ne zaman islam yayıldı ve genişledi,işte o zaman kan,vahşet,tecavüz hakkı bir gerekçeye büründü. Bir anda evrenselleşen bu din yüzünden,toplum yapısı tepetaklak olan araplar,kılıç zoru ile bu dini yaymak için katliamlara başladılar. Türkler,bir pazar sabahı piknik yaparken kabul etmedi bu dini.nehirler türk kanıyla kızıla döndü.binlerce türk oğlanı köle,kızlar cariye diye satıldı arap topraklarına götürülüp.türklerin evlerine zorla araplar yerlesti,türk topraklarına zorla camiler yapıldı.

İster istemez arapların dinin geçen türkler,din ile beraber ne yazık ki islamın getirdiği gerici bir kültürüde aldı.

Bu ülkede ne yazık ki din uğruna nice katliam gördü.

18 aylık bebeğe tecavüz eden sapkınlar gördü.

7aylık hamile kadına tecavüz eden sarhoslar,

Küçük bir kıza tecavüz eden avukat,asker,polis vs gördü.

Müslüman toplumduk değil mi?

Sorsak onlar müslümanlıgıanlamamış birkaç kisiya da gerçek müslüman değil. Kılıf hazır. Bu din, görülüyor ki arap toplumunu vahşi,kan emici bir topluma dönüştürdüğü gibi, bizi de belli oranda etkiledi aynı yönde. Yine de türk toplumunun tarihi ve vicdani,biraz olsun dinin önüne geçiyor. Ama böyle giderse yakında o vicdanda yok olacak.

0|2
    1|1
  • Giderler baska Insanlari COCUKLARI bilem onlarin Dini bakisina uymuyorlar niye öldürüyorlar.

Kadin tecavüze urar, kadin Zina yapti niye Kadini öldürürler ve Tecavücüyü serbest barakirlar.

Bir iki ay önce Sudi Arabistanda bir HOCA 5 yasindaki kizini tecavüz edip öldürdü ve ceza bilem yemedi. Neden yaptin niye sorduklarinda , kizim Bakire olmadigini düsündüm niye yaptim demis.

Kiz 5 yasindadi.

Suriye savasini onlar baslatdi ordaki Terroristlerin %80 suriye halkina hayit degil.

AKPnin dediklerine inanmayin ordakiler Suriye halki degil, Terroristler.

Suriyedeki "özgürlük savascilarin" yaptiklarina bir bakin

link

Nefret ediyorum bu Arap halkini. Allah adina, Cocuklari insanlari öldürüyorlar.

Ve onlari destekliyen ve Seven insanlardan nefret ediyorum (Türk olsun baska milletden olsun)

0|2
    0|1
  • bak şimdi söyleyeceklerim yanlış yöne çekilmesin

bizim dilimiz aslında şuan konuştugumuz degil yani biz yatık kalkıp arapcaya dua edelim

yoksa türk dil kurumunun bulmuş oldugu abuk subuk baştan savma olan kelimeler berbat

sen önce kendi dilini konuş sonra araplara dil uzatya da dilimizde ki arapca kelimleri yadırga

1|1
    0|1
  • çok önce oldu zaten bunlar. Cumhuriyet devrimleriyle bir nebze kurtulmaya çalışsak da mevcut yönetim gibi ümmetçi zihniyet oldukçta bu da olacaktır maalesef

0|1
    0|1
  • Araplar eskiden beri Türklerin düsmani. Sevmem ve onlari Sevenleride sevmem.

0|1
    1|1
  • eh iste pek sevmem

0|1
    0|1
  • Lambayı aç belki aydınlanırsın

0|0
    0|2
    • Siz türkler kendinizden başka hangi ırkı seviyorsunuzki zaten

• biz türkler batılıyız batılıları seviyoruz

• Batılımısın önce kendi tarihini araştır

Yükleniyor...