Topluma faydalı bir şeyler yapmak istiyorum. neler yapabilirim?

Topluma faydalı bir şeyler yapmak istiyorum. neler yapabilirim?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• 2 rekat namaz kıl Rabbimin yarattığı her şey için şükret verdiklerine vereceklerine

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• İnsan olmakla başlayabilirsin.

duyarlı ol yardımsever ol .

milletvekili ol

bakan ol

başbakan ol.

cumhur başkanı ol.

Ne olursan ol ondan ol

1|0
    0|0
  • çok basit. toplum demek birey demek. bireylerin toplanması toplumu meydana getirir.

aşağıda birisi ks ye girme demiş. saçma! burada bile yardımı muhtaç insan var.

sadece sanaldan söz etmiyrum, reel hayattan da yapabileceğin şeyler var. durumun iyiyse fakirleri doyur, zekat ver. ya da insanlara mutlu olmaya çalış. onların yüzünde tebessüm açtırırsan bu da yardım sayılır.

derneklere huzurevlerine git insanları motive et.

bunları beğenmezsen elle tutulur bir şey yap o zaman. icat edilmeyen bir şey.. atıyorum yapıldı ama "hem yıkayan hem kurutan çamaşır makinesi" gibi.

0|0
    0|0
  • en güzeli TEGEV (Türkiye egitim gönüllüleri vakfı )e git biraz iyi bildigin bir konu varsa hiç durumları olmayan ama okumaya muhtac küçücük cocuklar var bunu yapabilirsin

1|0
    0|0
  • kızılaya kan verebilirsin

Haksızlara karşı sokakklarda olabilirsin

Yaşlılara yardım edebilirsin

Yardım derneklerine üye olabilirsinm

Sanatla uğraşarak topluma örnek olabilrsin(Tiyatro,sinema,roman...)

Yeterki istemek gerekir.

1|0
    0|0
  • sosyal yardım projelerıne katılmayı dene..

1|0
    0|0
  • ağaç dik

gördüğün yerlerde ki çöp gibi şeyleri kaldır

ve gülümse

1|0
    0|0
  • Bu siteyi bırakmakla başlayabilirsin. Sonrası hayal gücüne kalmış.

1|0
    0|0
  • pazardan alış veriş yapan teyzelere yardım et

1|1
    0|0
  • yaşını bilmiyorum ama bu soruyu sorduğuna göre gerçekten büyük işler başaracak seviyede değilsin ve zaten yaşın geçmiş.

onu bunu boşver... VATANINI EN ÇOK SEVEN görevini en iyi yapandır. derslerine en gerekli şekilde çalışmak, evlatlık görevini en iyi eşkilde yapmak... diye gider. en iyi olmasa da bunun için çabalamak. o zaman anaya babaya vatana millete faydalı olursun.

0|0
    0|1
  • Fırınlarda Askıda ekmek diye birşey var oraya para ver askıya ekmek al ihtiyacı olan gelsin alsın

1|0
    0|0
  • camii yapin erdogan la birlikte :)))

1|0
    0|0
  • kendinden başla sonra ailene ...

1|0
    0|0
  • Atmleri patlat

1|0
    0|0
  • başbakan olmalısın

1|0
    0|0
  • Kendinden başla önce iyi bir insan ol kimseye zarar verme yardım et insanlara. Bu sana yeter herkes böyle yapsa dünya güllük gülüstanlik olur

0|0
    0|0
  • ksye girme mesela

1|0
    0|1
  • çok şey yapabılırsın mesela benden başla bana yardımmmm ettttttt

1|0
    0|1
    • ne konuda?

• mesela ne konuda yardı medebılırsın ne tarz guç var sende konu ya gelınce konu çok

• Yardım derneklerine üye ol.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• yaşlı insanlara yardım edebilirsin huzur evlerini ziyaret edebilirsin yani sokakta gördüğün kötü bir şeye neden olacak herhangi bir şeye engel olabilirsin :) bu video buna örnek keşke herkes böyle olsa link

0|0
    0|0
  • bak huzur evine git yaşlılara kitap oku bn yaparım arada insana insn oldgnu hisetiriyo:)

0|1
    0|0
  • uardım derneklerine üye ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...