Sizce çizimler nasıl? şu an teknik çalışıyorum. inşallah daha da geliştireceğim? Düşüncelerinizi çok merak ediyorum?

Bu Türkan Şoray resmi teknik çalışmaya başlamadan önce çizdiğim bir resim. Hatalarının farkındayım. :)
Sizce çizimler nasıl? şu an  teknik çalışıyorum. inşallah daha da geliştireceğim? Düşüncelerinizi çok merak ediyorum.?
Bu resimde teknik çalışmaya başlamadan önce :)

Ve tekniğe başladıktan sonra :)

Küçüklüğümden beri bulduğum her yüzeye resim yapıyorum. Meslek olarakta bu alanda ilerlemek istemiştim. Ama aklımın bir diğer yarısı da edebiyattaydı. Edebiyatı seçtim. Sizce nasıllar :) Şimdiden eleştiriler için teşekkür ederim :)

0|0
17|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• El yeteneğin gayet iyi devam etmelisin

1|0
    0|0
  • topu güzel cizmişsin

1|0
    0|0
    • onu bende seviyorum :)

• gogle Tortillon Stump yazınca nasıl yapıldığı görünüyor dediklerini bir yere not edicem.

• :) :)

• fena değil :) baksana kendini geliştirmek için bir tane çizim pad i al. ve photoshop kullanmaya başla. inanılmaz gelişirsin

0|0
    0|0
  • iyi idare eder

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Bence gayet başarılı. İkisini bir arada götürebilirsin. Resmi hobi olarak ilerlet derim ben. Bir yeteneğin var, geliştir 😉

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim öyle yapacağım 😊

• Güzel bence 😊

1|0
    0|0
  • Gayet güzeller bence emeğine sağlık 😊

1|0
    0|0
  • Ya şu çizdiğin Türkan Şoray ne kadar mükemmel olmuş

1|0
    0|0
  • cok guzel msallah :))

1|0
    0|0
  • Güzel.

1|0
    0|0
  • Güzel 😊

1|0
    0|0
  • çok güzeller kıskandımmm😇

1|0
    0|0
  • Yetenek var o kesin

1|0
    0|0
  • Güzel olmuş. eline sağlık

1|0
    0|0
  • bence eğitim almadan yaptıysan çok güzel bende karakalem ve yağlıboya yapıyorum seninkiler oldukça başarılı :) tek hatan var o da oranlamayı azıcık kaçırıyorsun fakat onuda herkes anlamaz :D

0|0
    0|0
    • hiçbir eğitim almadım ama alacağım :) Hatalarım var baya ama daha tekniğe başlayalı bir kaç gün oldu :) bende yağlıboya yaptım bir süre ama karakalemdeki tadı alamadım :) oran probleminide çözeceğim yorumunuz için teşekkür ederim :D

• rica ederim ama yeteneklisin ellerine sağlık :)

• Çok iyi :) Kötü eleştiri olursa önemseme yoluna bak, hiçbir aktivitesi olmayan insanlar sallarlar öyle arada :)

0|0
    0|0
  • ben bir tek o burunu beğenmedim onun dışındakiler süper bayıldııııım :))

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim burun baya problem ya beni de deli ediyor ama çözeceğim :D

• inşallah herşey istediğin gibi olur :))) :D

• Gölgelendirme zayıf gibi geldi ya da yanlis yerlerde olabilir. Ama çok güzel görünüyorlar daha iyileri olur inşallah :)

0|0
    0|0
  • basarılı

0|0
    0|0
  • Guzel yani beğendim

0|0
    0|0
Yükleniyor...